Škoda Octavia 3 facelift - nová světla jsou jen začátek | Magazín AutoTrip.cz
Home » Autonovinky » Škoda Octavia 3 facelift – nová světla jsou jen začátek
Říj 31, 2016 0 comment

Škoda Octavia 3 facelift – nová světla jsou jen začátek

 

Škoda opět šokuje

Česká automobilka Škoda Auto dokázala veřejnosti v minulých dnech doslova vyrazit dech. Po premiéře velkého Kodiaqu představila i facelift oblíbené Octavie, který vznesl obrovskou vlno kontroverze.

 

Dva páry světel navíc

Nejvýraznější proměnou prošla přední část Octavie. Zejména její hlavní světlomety. Ty byly rozděleny po vzoru Mercedesu třídy E. Odborná i laická veřejnost se prozatím shoduje na jediném. Tento facelift se Škodě opravdu nepovedl. Stačí si ale vzpomenout na facelift druhé generace Octavie. Ten přinesl rovněž kontroverzní design, který po čase zlidověl a dnes je již považován za „klasiku“.

 

 

Zadní část modernizované Octavie již mnoho změn nepřináší. Světla si stále drží typickou linii inspirovanou písmenem C. Svítilny se ale dočkali nové LED technologie.

 

Interiér v novém hávu

V interiéru se můžeme těšit na nové, velké multimediální centrum, novou středovou konzoli s menším množstvím tlačítek a kvalitněji zpracované plasty.

 

Cena nové Octavie je odhadována na 460 000 Kč. Objednávky bude Škoda přijímat již koncem tohoto roku a první modernizované Octavie se na našich silnicích objeví počátkem roku příštího.

 

Hyundai to se sporťáky myslí vážně. Je na co se těšit
Foto: Škoda Auto

 

Napsat komentář

Your Name*

Your Email*
Your Website

Comment

  • Nejnovější příspěvky

  • Historie

    LIAZ_MT

    Jak se žilo řidičům za socialismu

  • Mohlo by Vás zajímat

    let-historickym-balonem-300x600-1430290236.png
  • Odkazy