Spolupracuje Evans s LeBlancem naposledy? | Magazín AutoTrip.cz
Home » Aktuality » Spolupracuje Evans s LeBlancem naposledy?
Dub 19, 2016 0 comment

Spolupracuje Evans s LeBlancem naposledy?

 

Boj při natáčení

Při představen složení moderátorského týmu si leckdo zaklepal na čelo. Pokud i vy patříte mezi odpůrce týmu, jemuž velí britský rádiový DJ Chris Evans, můžete se zaradovat. Naopak pokud se vám Evansova spolupráce s Mattem LeBlancem zamlouvá, budete hořce zklamáni.

 

Ač se z prozatímních trailerů zdá, že spolupráce mezi Britem a Američanem probíhá na výbornou, opak je pravdou. Dle interních informací jsou vztahy mezi dvěma hlavními protagonisty nového Top Gear napnuté jako šle českých politiků.

 

Po „drift-gate“ se situace přiostřila

Situace se vyostřila zejména po trapasu nebývalých rozměrů, kdy LeBlanc s Kenem Blockem zběsile driftoval v centru Londýna. Celé toto divoké řádění vyvrcholilo přímo u Cenotaphen Block, což je památník padlých britských válečných hrdinů.

 

Za toto nestoudné znesvěcení, jak byl celý incident nazván britskými médii, se Evans ihned omluvil a slíbil, že záběry z tohoto incidentu nebudou nikdy odvysílány.

 

Po tomto trapasu se údajně Evans s LeBlancem nemohou snést. Evans je navíc dle informací přímo od zaměstnanců BBC při natáčení prakticky nesnesitelný a ve štábu je jen velice málo lidí, kteří dokáží s Evansem rozumně vyjít.

 

Foto: Youtube.com

 

Napsat komentář

Your Name*

Your Email*
Your Website

Comment

  • Nejnovější příspěvky

  • Historie

    LIAZ_MT

    Jak se žilo řidičům za socialismu

  • Mohlo by Vás zajímat

    let-historickym-balonem-300x600-1430290236.png
  • Odkazy