Domů » Videa » Video: Babička, 82 let a BMW Z3

Video: Babička, 82 let a BMW Z3

0
Video: Babička, 82 let a BMW Z3

Neuvěřitelné! Je jí 82 let a roztočila bavoráka jako káču.

Už jsme si tak nějak zvykli, že je internet pravidelně zaplňován videi s různými machrovinkami v autech. Většinou vidíme za volantem mladý řidiče (málokdy teda holky), dost často se v rámci různých benefic takhle předvádějí závodníci, sportovci nebo celebrity. Ať už je to kdokoliv, jedno je jisté. Bez pořádného tréninku nejde nic a člověk už musí mít to řízení pěkně pevně v ruce, aby zvládl třeba drifty nebo vykružování. Za svůj život toho asi najezdila dost i tahle elegantní stříbrnovlasá dáma, která ve svých 82 letech šokovala návštěvníky britské školy řízení. Z fleku tam totiž hodila několik slušných otoček v BMW Z3 a všem okolo ukázala, jak se jezdí dveřmi napřed.

A jak je na tom s řízením vaše babička?

Previous article 10 zlozvyků za volantem
Next article Nové Ferrari FXXK
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...