Domů » Srovnání » Hyundai se srovnání nebojí. Možná by ale mělo

Hyundai se srovnání nebojí. Možná by ale mělo

0
Hyundai se srovnání nebojí. Možná by ale mělo

Hyundai vyráží po Česku se svou RoadShow – „Hyundai se srovnání nebojí“

Stejně jako již přede dvěma lety, i v letošním roce se korejská automobilka plánuje pustit do přímého souboje Škoda versus Hyundai.

V průběhu měsíce dubna chce se svou roadshow automobilka Hyundai ukázat České republice, že její vozy snesou přímé srovnání s nejprodávanější značkou na našem trhu a zřejmě se tak chtějí přemístit ze třetího místa (za značkou Volkswagen) na žebříčku prodejnosti o něco výše. Letošní akce se namísto v autosalonech bude odehrávat před obchodními centry.

Se svou roadshow Hyundai navštíví například Brno, Ostravu, Hodonín, Opavu, Zlín, Ústí nad Labem, Plzeň, České Budějovice, Liberec,  Karlovy Vary, Kladno a také Mladou Boleslav. Posledního dubna vyvrcholí celá akce na pražském Zličíně.

Mluvčí prodejní organizace značky Škoda řekl, že při předchozí srovnávací akci se konkurenční automobilce podařilo jediné – navýšit škodovce prodeje, takže on teď doufá jedině v to, že tentokrát vyberou Korejci k porovnání alespoň vozy ve srovnatelných výbavách.

Ilustrační foto: hyundai.cz

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...