Domů » Zajímavosti » James May Odpovídal na otázky diváků!

James May Odpovídal na otázky diváků!

0
James May Odpovídal na otázky diváků!

Ask Me Anything

V našich končinách si pod pojmem sociální síť představíme Zuckebergerův Facebook, Twitter, Instagram a znalejší z nás si vzpomenou i na opuštěný Google Plus. V zahraničí ale „frčí“ i další sítě jako například Reddit. Ten se navíc často těší i přítomnosti celebrit. Tyto slavné osobnosti zde často pořádají akce pojmenované zkratkou Ama (Ask Me Anything), čili Zeptejte se mě na cokoli.

 

Nedávno byl touto celebrito, která se zúčastnil akce AMA Kapitán Šnek, lépe známý jako James May, někdejší moderátor nejslavnější motoristické show na světě – Top Gear.

 

May zůstává na BBC!

May plánoval hovořit zejména o svém novém programu The Reassemler, který bude mít svou premiéru již 4. dubna na BBC Four. James May si totiž proti sobě nepoštval vedení BBC a se svými kutilskými pořady bude dál bavit britské publikum.

 

Přirozeně ale většina dotazů směřovala k nové automobilové show, kterou připravuje moderátorské trio Clarkson, Hammond a May ve spolupráci s Amazon Prime.

 

May nám bohužel většinou potvrdil jen to, co všichni víme. Tedy to, že pořad odstartuje na podzim letošního roku.

 

Kolik nás vlastně čeká dílů?

Překvapivá byla ale jeho jeho odpověď na otázku, na kolik dílů nového seriálu se mlžeme těšit. Ve své odpovědi totiž zmínil pouze tři epizody, ačkoli původní smlouva moderátorů zahrnovala 12 epizod. Je ale možné, že May měl na mysli prozatím 3 plnohodnotně dokončené a dostříhané díly.

 

Mayova garáž

Další dotazy se týkaly automobilů, které se ukrývají v Mayově garáži. James nedávno svou sbírku pořádně obměnil a nyní vlastní vozy Porsche 911 Carrera S, elektromobil BMW i3 REX a Ferrari 458 Speciale.

 

Další otázky se nesly již v mnohem humornějším duchu. Padla například otázka zda by James raději žil s Hamondem či Clarksonem. Na tuto otázku odpověděl May tak, že by raději bydlel s Richardem Hammondem. Je totiž tak malý, že by se dům zdál mnohem větší.

 

Foto: Flickr

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...