Domů » Zajímavosti » Jeremy Clarkson naposledy pracuje pro Top Gear

Jeremy Clarkson naposledy pracuje pro Top Gear

0
Jeremy Clarkson naposledy pracuje pro Top Gear

Jeremy Clarksona nahradí Chris Evans

Nedávno se Jeremy vrátil do BBC, aby tam namluvil texty k poslednímu Top Gearu, který se s ním bude na BBC vysílat. Diváci uvidí nakonec jen jeden díl, do kterého byly záběry sestříhány, namísto původně plánovaných dvou, a vysílání je na programu 28. června.

Sázkař William Hill odhaduje, že tenhle díl bude na BBC nejsledovanějším pořadem roku a myslí si, že k obrazovkám přiláká 8,35 milionu lidí.

Britská televize BBC včera večer oficiálně potvrdila, že novým moderátorem pořadu Top Gear bude Chris Evans, který je Clarksonovým přítelem a zatím tvrdil, že o práci nemá zájem. Včera nicméně prohlásil, že je nadšen a že se pokusí udělat všechno, co bude v jeho silách, aby s respektem navázal na předchozí práci a pokračoval s pořadem dál. S BBC podepsal tříletou smlouvu.

 
Chris Evans včera napsal na twitter první tweet v roli moderátora Top Gearu, zdůraznil, že Jeremy, Richard a James jsou nejlepší, a dodal, že neopouští svou pozici moderátora ranní show na R2. Práce na nových dílech Top Gearu začne v nejbližších týdnech.
 
foto: BBC, Twitter

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...