Domů » Aktuality » Jeremy má padáka. BBC je drsnější než on

Jeremy má padáka. BBC je drsnější než on

0
Jeremy má padáka. BBC je drsnější než on

Jeremy Clarkson dostal definitivní vyhazov

Po mnoha sporech mezi BBC a tvůrcem Top Gearu Jeremy Clarksonem, kterého netřeba představovat, konečně pohár sporů přetekl. 

Na konci minulého týdne se Jeremy pohádal s producentem, kterému zřejmě i jednu vrazil, incident se začal řešit v pondělí a v úterý BBC Jeremyho Clarksona dočasně zbavila funkce. Loni v květnu dostal od BBC drsný moderátor už poslední varování s tím, že po jakékoli další urážlivé poznámce dostane okamžitě padáka.

Součástí celé situace je i informace BBC o tom, že v neděli se nebude vysílat další díl Top Gearu, zbývající dva díly poslední natočené série zřejmě do vysílání také nepůjdou. To špatně nese host a řidič auta za rozumnou cenu Gary Lineker, který si na sociálních sítích posteskl, že mu zřejmě není souzeno objevit se v Top Gearu v televizi.

James May a Richard Hammond na twitteru zatím s Clarksonem vtipkují o tom, který film by se místo jejich pořadu měl vysílat a my jsme rozhodně zvědaví, jak to celé dopadne.

Zdroj: telegraph.co.uk

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...