Matt LeBlanc řádí v novém traileru

0
11578

Nový Top Gear trailer

O znovuzrozeném britské pořadu Top Gear se na našem webu zmiňujeme s železnou pravidelností. Ještě aby ne. Ohledně nově připravovaného pořadu a hlavně ohledně Chrise Evanse, který se pokusí v srdcích diváků nahradit milovaného a zároveň proklínaného, Jeremyho Clarksona.

 

Po boku Chrise Evanse budeme již od konce května vídat na televizních obrazovkách amerického herce Matta LeBlanca, kterého známe jako Joyeho z amerického komediálního seriálu Přátelé.

 

LeBlanc a Nomad

Právě Mat LeBlanc se nám představuje v druhém traileru, který Top Gear, potažmo britské televizní stanice BBC, vypustila. Ve čtyřicet vteřin trvající ukázce se Matt LeBlanc prohání vyprahlou krajinou v britském bratránkovi brutálního Ariuleu AtomNomadovi.

 

 

 

Co je Nomad zač?

Ariel Nomad není ničím jiným, než sériově vyráběnou buginou s pohonem zadních kol. Automobil, který neváží více, než 670 kg je poháněný 2,4 litrovým motorem, který pochází z Hondy Accord.

 

Malá automobilka pocházející z britského Somersetu produkuje ročně zhruba sto těchto terénních krasavců. Ti byly testování jak na náročných úsecích britských rally, tak i na běžných závodních okruzích.

 

Zvládne i Dakar?!

Sám ředitel společnosti Ariel prohlašuje, že Nomad by dokázal bez jakéhokoli problému absolvovat i účast na nejnáročnějším automobilovém závodu na světě – Rally Dakar.

 

Foto: Youtube.com

 
Sdílejte
Předchozí článekKoncern PSA chystá nový pick-up. Kdo mu přispěchá na pomoc?
Další článekBrutální Smart pro Čínu
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here