Domů » Zajímavosti » „Nový“ Top Gear hledejte na Amazon Prime

„Nový“ Top Gear hledejte na Amazon Prime

0
„Nový“ Top Gear hledejte na Amazon Prime

Moderátoři pořadu Top Gear se domluvili se stanicí Amazon Prime

Trojice Clarkson, Hammond a May bude natáčet nový motoristický pořad pro Amazon Prime, placenou video streamovací stanici. Spolupracovat s nimi bude i Andy Wilman, který po jarní aféře s Clarksonem fackujícím producenta také s BBC ukončil spolupráci, stejně jako oba Jeremyho spolumoderátoři.

Obrovská změna?

Po uzavření smlouvy s Amazonem se Clarkson vyjádřil, že má pocit, jako by právě přestoupil z dvojplošníku do vesmírné lodi. James May zase shledává mírně ironickým, že právě oni se stali součástí novodobé chytré televize. Richard Hammond opět klasicky vtipkoval, a nikdo nic konkrétního neřekl. Jaký bude takzvaný nový Top Gear tedy netušíme.

Show se začne vysílat na začátku roku 2016

Viceprezident společnosti Amazon Prime Video EU Jay Marine pravil, že zákazníci si přáli vidět tým znovu na obrazovkách a on je šťastný, že jim může jejich pořad dopřát. Natáčet se má začít v nejbližší době a první díly by se měly vysílat na začátku roku 2016, tedy ještě před nejnovějšími díly Top Gearu, který na BBC bude uvádět Chris Evans.

foto: Amazon Prime

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...