Domů » Videa » Šílený ruský offroad Sherpa nezastaví led, sníh ani jezera

Šílený ruský offroad Sherpa nezastaví led, sníh ani jezera

0
Šílený ruský offroad Sherpa nezastaví led, sníh ani jezera

Hledáte opravdový a nefalšovaný offroad?

Hledáte opravdový a nefalšovaný offroad, se kterým se dostanete kam chcete a nemusíte se zaleknout žádného terénu? Samozřejmě, máte na výběr známé offroadové legendy, jako je Range Rover, Land Cruiser, Wrangler nebo legendární „géčko“.

Co ale když toužíte po něčem drsnějším?

Například po čtyřkolce, která se sněhu a ledu vysmívá do obličeje. Přesně tak se dá popsat tato šílenost, pocházející jak jinak, než z „,matičky Rusy“. Tento stroj nese název Sherpa. Je poháněn pouze 1,5 litrovým, vznětovým, řadovým čtyřválcem Kubota. I přes to, že maximální výkon tohoto, na poměry ruských strojů, malého motoru, je pouhých 44 koňských sil. Nevypadá to, že by vůz trpěl jeho nedostatkem. To nám na přiloženém videu dokazují řidiči, kteří se při řízení Sherpy náramně baví. Za velkou devizu stroje se dá považovat schopnost pohybovat se velmi obratně i na vodní hladině. Za to Sherpa vděčí především speciálnímu vzorku svých obrovských pneumatik, které ve vodě fungují jako mocná pádla.

Foto: Youtube

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

kontrolky v autě

Kontrolky v autě – Velký přehled všech kontrolek

0
Automobily stále více technologicky vyspívají a disponují tak vyspělejšími a složitějšími funkcemi a bezpečnostními systémy, proto potřebují i sofistikovanější palubní počítače, jejichž hlavním úkolem...