Domů » Aktuality » Top Gear skončil. Definitivně.

Top Gear skončil. Definitivně.

0
Top Gear skončil. Definitivně.

Jeremy Clarkson končí v Top Gearu

Po dvaadvaceti řadách se skutečně stalo něco, co si nikdo z fanoušků a milovníků aut nedokázal představit – Top Gear skončil. Svatá trojice Jezza, Captain Slow a Hamster už se nesejde na známém pódiu a nebude se hádat o tom, které auto je lepší než jiné, střílet karavany na cíl nebo provokovat v Argentině písmenky na espézetce, ačkoli si devětset tisíc (!!!) milionů signatářů petice za navrácení Clarksona myslí, že je to naprostý nesmysl. 

Jeremy ovšem odchází stylově – než se BBC stihlo rozhodnout, jestli ho za incident s producentem nakonec vyhodí nebo ne, ukončil s televizí spolupráci sám. A James May později potvrdil, že TopGear jako pořad skutečně končí.

Všichni tři moderátoři o konci kultovního pořadu samozřejmě vtipkují napříč internetem o sto šest a současně kolují pověsti o tom, kdo všechno by jim rád zaplatil za novou show. My jako diváci si prostě počkáme, jak to celé dopadne.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

cesta do chorvatska autem

Cesta do Chorvatska autem – Kudy jet a za kolik?

43
Každý rok jezdí na dovolenou do Chorvatska k moři milion českých turistů. Někteří mají svoje neměnné trasy, někteří se přizpůsobují aktuální situaci na silnicích a...