Domů » Videa » Ty nejdivnější věci z Nürburgringu

Ty nejdivnější věci z Nürburgringu

0
Ty nejdivnější věci z Nürburgringu

Jeden z nejznámějších závodních okruhů světa bývá otevřen i pro širokou veřejnost. I vy tak můžete o víkendu skočit do auta a jet se projet do Zeleného pekla. Stačí zaplatit určitý poplatek a projít bezpečnostní kontrolou. Lidé si s sebou většinou vozí sportovní, nebo alespoň sportovnější vozy, ale občas se někdo na Nürburgring vydá s něčím neobvyklým. O tom je právě tohle video.

Co má tohle znamenat?

Po většinu doby se tam prohánějí sportovní modely od značek jako Porsche, Ferrari, BMW, Audi, Nissan nebo třeba nějaký Hyundai i30 N, Honda Civic Type R a možná i Octavia RS. Tyhle automobily ale v tomto videu nenajdete. Právě naopak. Po okruhu se tam projíždí expediční off-road, vyřazený anglický taxík, Ford GT s invalidním vozíkem na střeše, pomalované Volvo, nebo plně naložená Škoda Fabia. Přehlídka takových turistů je velice zábavná a dle polepů některých strojoven poznáte, že se jedná o cestovatele napříč Evropou. Okruh si tedy vybrali jako svůj cíl a víte jak se to říká:“Nejlepší auto je to, která zrovna máte.“.

Na chvíli si tedy sedněte a před Vánocemi se uklidněte třeba takovým videem.

https://youtu.be/_TZZJN1PoHU

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Utahovací moment kol

Utahovací moment kol – Jak správně utahovat kola?

0
Výměna pneumatik před zimou se opět blíží. Řada řidičů s přezutím míří do pneuservisů, někteří ale chtějí ušetřit, a proto si raději mění gumy sami....