Domů » Pro řidiče » Stěhujete se? Půjčovna dodávek v Praze Vám ulehčí práci!

Stěhujete se? Půjčovna dodávek v Praze Vám ulehčí práci!

0

Chcete se přestěhovat? Koukáte na tu hromadu krabic a říkáte si, že to Vaším osobákem najednou nedáte a nechce se Vám celé dny jezdit sem tam? Co s tím? Najmout stěhováky? Jistě, je to řešení, ale chce se Vám riskovat, že Vám něco rozbijí nebo ztratí? Půjčte si dodávku z MAXIAutopůjčovny, půjčovny dodávek v Praze a přestěhujte se svými vlastními silami! Budete tak mít jistotu, že pokud se něco rozbije, nemůžete z toho nikoho vinit a říkat si, že Vy byste to zvládli lépe, protože jste pro to, aby se nic nerozbilo, udělali vše.

Stěhujete se? Půjčovna dodávek v Praze Vám ulehčí práci!

Půjčovna, která Vám vyjde vstříc

Vybaví se Vám při slově půjčovna hromada předražených, sotva pojízdných vraků, u kterých si musíte třikrát přepočítat trasu, aby jste neujeli ani o kilometr navíc, protože platíte podle toho, kolik toho najedete? MAXIAutopůjčovna je půjčovna, která má na prvním místě kvalitu služeb a dobré podmínky, protože chápe, že spokojený zákazník je zákazník, který se vrátí. Všechny vozy jsou v perfektním technickém stavu a nejsou starší než tři roky. Jsou vybaveny dálniční známkou a navigací, abyste se nikde neztratili a mohli jet kam chcete. Navíc se zde neplatí žádná sazba za ujeté kilometry. Prostě si dodávku půjčíte na sjednanou dobu, a kam všude s ní zajedete, to je čistě na Vás. Ať se stěhujete do vedlejší ulice nebo na druhý konec republiky, na vzdálenosti nezáleží. Klidně s ní projeďte celou Evropu a nezaplatíte ani o kilometr navíc!

Přestěhujte se bez starostí

Je to jednoduché. Domluvíte si sjednaný vůz na daný čas, zapůjčíte si ho, přestěhujete se, a poté vůz vrátíte. Kde je háček? Žádný není. Na dodávku Vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Můžete si tak půjčit třeba Iveco Daily L2H2, do kterého se Vám vejde mnohem víc věcí, než byste kdy naskládali do osobního vozu. A pokud se Vám naše služby zalíbí, můžete na příští skupinovou dovolenou vyrazit třeba minibusem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...