Domů » Videa » VIDEO: Férovka šoférů se šťastným koncem

VIDEO: Férovka šoférů se šťastným koncem

0

Agresivní řidiči za volant nepatří, i přesto na ně lze narazit téměř všude. Tato smůla potkala potkala na dvouproudovce v Plzni i pana Ondřeje. Narazil na neukázněného řidiče se stříbrnou fábií, který mu blokoval cestu a kromě své zmatené jízdy mu dopřál i pár urážek, včetně vztyčeného prostředníku.

VIDEO: Férovka šoférů se šťastným koncem

Tím ovšem příběh nekončí, Ondřej narazil na řidiče fábie zhruba po 4 kilometrech, když vyjížděl z Plzně. Řidič na něj evidentně vyčkával a když ho zpozoroval, vjel mu do cesty a tím mu jí zablokoval. Následně vystoupil z vozu a v ruce měl teleskopický obušek. Agresivní řidič byl velmi překvapený, když Ondřej vystoupil z vozu s pistolí v jedné ruce a s pepřákem ve druhé.

Řidič fábie se zalekl a zacouval zpátky ke svému vozu. Tam se ovšem odhodlal k útoku a napřáhl se teleskopem. Ondřej neváhal a nastříkal mu pepřák přímo na obličej. Ondřej dále sám popisuje: „Po tom, co se na mě teleskopem napřáhnul a řval na mě, že mi rozpůlí hlavu, jsem se musel bránit“.

Následně se Ondřej vrátil do vozu a pokračoval v cestě. „Pistoli jsem měl jen jako pojistku, pán měl sluneční brýle, nevěděl jsem, zda pepřový sprej bude dostatečně účinný, a očekával jsem další napadení,“ dále vysvětluje.

Díky přítomnosti Ondřejovi zbraně a jeho rychlým reflexům dopadla situace dobře. Kdyby ozbrojen nebyl, celá situace by mohla mít tragické následky. Níže se již můžete podívat na samotné video, které Ondřej umístil na internet.

Previous article Jeep a jeho budoucnost
Next article Opel Astra Sports Tourer
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...