Domů » Videa » Převrátit auto do 24 hodin od převzetí? Jde to

Převrátit auto do 24 hodin od převzetí? Jde to

0

Po zakoupení auta u většiny lidí nastane období, kdy si na něj člověk dává obrovský pozor. Každý i minimální škrábaneček zamrzí a stejně tak, pokud spolujezdec zachází s vozem neopatrně. Přeci jen je to nová věc a snažíme se vůz zachovat krásný tak dlouho, jak to jen jde. Tohle období ale u tvůrce videí Poga nejspíš nepřišlo ani ve chvíli, kdy mu bylo doručeno krásné MINI John Cooper Works GP.

Převrátit auto do 24 hodin od převzetí? Jde to
Jak převrátit auto do 24 hodin od převzetí

MINI John Cooper Works GP na střeše

Jedná se o nejrychlejší a nejsilnější edici MINI, jež je aktuálně v nabídce. Má výkon 306 koní a z 0 na 100 kilometrů v hodině zvládá za 5,2 sekundy. Na rozdíl od mnoha moderních aut nemá tohle Mini omezovač rychlosti a na okruhu či německé dálnici ho můžete roztáhnout až na 265 km/h. Mini je vyzbrojeno tuhým podvozkem a inteligentním stabilizačním systémem, který si dokáže poradit s přetáčivostí i nedotáčivostí. Toho chtěl Pog nejspíš využít a dal se do testování auta na své zahradě. S autem si užil několik rychlých kol, ale poté se při jízdě bokem kola zakously do měkké trávy a auto se obrátilo přes střechu. Podívejte se sami. Ona zajímavá část, kvůli které jste sem pravděpodobně přišli, začne v 9:27.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...