Domů » Videa » Převrátit auto do 24 hodin od převzetí? Jde to

Převrátit auto do 24 hodin od převzetí? Jde to

0
Převrátit auto do 24 hodin od převzetí? Jde to
Jak převrátit auto do 24 hodin od převzetí

Po zakoupení auta u většiny lidí nastane období, kdy si na něj člověk dává obrovský pozor. Každý i minimální škrábaneček zamrzí a stejně tak, pokud spolujezdec zachází s vozem neopatrně. Přeci jen je to nová věc a snažíme se vůz zachovat krásný tak dlouho, jak to jen jde. Tohle období ale u tvůrce videí Poga nejspíš nepřišlo ani ve chvíli, kdy mu bylo doručeno krásné MINI John Cooper Works GP.

MINI John Cooper Works GP na střeše

Jedná se o nejrychlejší a nejsilnější edici MINI, jež je aktuálně v nabídce. Má výkon 306 koní a z 0 na 100 kilometrů v hodině zvládá za 5,2 sekundy. Na rozdíl od mnoha moderních aut nemá tohle Mini omezovač rychlosti a na okruhu či německé dálnici ho můžete roztáhnout až na 265 km/h. Mini je vyzbrojeno tuhým podvozkem a inteligentním stabilizačním systémem, který si dokáže poradit s přetáčivostí i nedotáčivostí. Toho chtěl Pog nejspíš využít a dal se do testování auta na své zahradě. S autem si užil několik rychlých kol, ale poté se při jízdě bokem kola zakously do měkké trávy a auto se obrátilo přes střechu. Podívejte se sami. Ona zajímavá část, kvůli které jste sem pravděpodobně přišli, začne v 9:27.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...