Domů » Autosalony » Brutální offroad ohromil Bangkok

Brutální offroad ohromil Bangkok

0

Automobilový svět prožil další velkolepý svátek. Ten probíhal v období od 23. března do 3. dubna v Bangkoku. Zde se odehrál již třícátýsedmý ročník tradičního mezinárodního autosalonu.

Brutální offroad ohromil Bangkok

 

Jak je zvykem u asijských národů, jednalo se o velkolepou show, která byla protkána doprovodným programem všeho druhu od vystoupení bubeníků až po sensuální tanec svůdných dívek.

 

Hvězdou autosalonu ale nebyla žádná dívka a už vůbec ne bubeník. Středem pozornosti většiny návštěvníků se stal obrovský terénní pick-up, z dílny Chevroletu.

 

 

Colorado Xtreme Truck je na první pohled brutální offroad, který se hravě poradí téměř s jakýmkoli terénem. S tím mu pomáhají masivní terénní pneumatiky, které jsou osazeny na 18“ kolech.

 

Pokud uvažujete o jeho koupi, musíme vás zklamat. Jedná se totiž pouze o model určený speciálně pro tuto výstavu, který vzešel z mnohahodinové práce zaměstnanců thajské pobočky Chevroletu.

 

Foto: Chevrolet

Previous article Škoda Yeti vs Opel Mokka
Next article Volvo vypouští 100 autonomních aut do ulic!
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články