Domů » Autosalony » Brutální offroad ohromil Bangkok

Brutální offroad ohromil Bangkok

0
Brutální offroad ohromil Bangkok

Hvězda Bangkoku

Automobilový svět prožil další velkolepý svátek. Ten probíhal v období od 23. března do 3. dubna v Bangkoku. Zde se odehrál již třícátýsedmý ročník tradičního mezinárodního autosalonu.

 

Jak je zvykem u asijských národů, jednalo se o velkolepou show, která byla protkána doprovodným programem všeho druhu od vystoupení bubeníků až po sensuální tanec svůdných dívek.

 

Hvězdou autosalonu ale nebyla žádná dívka a už vůbec ne bubeník. Středem pozornosti většiny návštěvníků se stal obrovský terénní pick-up, z dílny Chevroletu.

 

 

Colorado Xtreme Truck je na první pohled brutální offroad, který se hravě poradí téměř s jakýmkoli terénem. S tím mu pomáhají masivní terénní pneumatiky, které jsou osazeny na 18“ kolech.

 

Pokud uvažujete o jeho koupi, musíme vás zklamat. Jedná se totiž pouze o model určený speciálně pro tuto výstavu, který vzešel z mnohahodinové práce zaměstnanců thajské pobočky Chevroletu.

 

Foto: Chevrolet

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...