Domů » Autosalony » Autosalon Frankfurt: Kdy se vydat a kolik stojí vstupné?

Autosalon Frankfurt: Kdy se vydat a kolik stojí vstupné?

0

Přípravy na autosalon ve Frankfurtu jsou v plném proudu. Postupně se tedy odkrývají různé novinky a překvapení, které si pro novináře i návštěvníky tento velký světový autosalon přichystá. A pokud se na něj do Německa chystáte, tak jsme pro vás připravili kompletní informace.

Autosalon Frankfurt: Kdy se vydat a kolik stojí vstupné?

Koná se jen jednou za dva roky

Prestižní IAA Frankfurt 2019 je navíc speciální tím, že se koná pouze jednou z dva roky. Pokud si ho tedy špatným plánováním necháte ujít, tak si na 69. ročník počkáte až do roku 2021. V té době už to bude nejspíš jen a pouze ukázka elektromobilů, takže se raději rozhodněte rychle. Abychom vám přiblížili velikost tohoto autosalonu, tak si přidáme nějaká čísla z Autosalon Frankfurt 2017. Během několika dní se na výstaviště Messe Frankfurt podívalo 810 000 lidí, kteří si mohli prohlédnout celkem 228 premiér. V poslední době se ale rozmohl trend, že automobilky svou účast na autosalonech odmítají, tudíž budou čísla nejspíš chudší.

Kdy se na autosalon ve Frankfurtu vydat?

Autosalon ve Frankfurtu se ve dnech 10. až 11. září 2019 otevře čistě pro novináře. Následující dva dny budou patřit obchodníkům a od 14. do 22. září je celá výstava volně přístupná a otevírací doba bude vždy od 9 do 19 hodin. Dejte si ale pozor na na pátek 20. září, kdy je otevírací doba pozměněna na 11 až 21 hodin. Vstupenky můžete zakoupit předem na webu autosalonu, nebo až na poslední chvíli přímo na vstupní bráně. Počítejte ale s tím, že vstupné na místě bude dražší.

Vstupné během pracovního týdne platné na jeden den:
Předem: 13 euro (cca 335 Kč)
Na bráně: 15 euro (cca 385 Kč)

Vstupné během víkendu platné na jeden den:
Předem: 15 euro (cca 385 Kč)
Na bráně : 17 euro (cca 435 Kč)

Po 15:00 je v pracovní dny k dispozici snížené vstupné:
Předem: 9 euro (cca 230 Kč)
Na bráně : 11 euro (cca 280 Kč)

Rodinné vstupné  je balíček pro 2 dospělé a maximálně 3 děti do 14 let vás vyjde na 35 euro (cca 900 Kč). Můžete si ho zakoupit během všech dnů výstavy a to hlavně na vstupu. Dobré je také vědět, že děti do 7 let mají vstup zdarma a studenti mají k dispozici snížené vstupné za 8,5 euro (cca 220 Kč)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články