Domů » Autosalony » Jak na autosalon v Bratislavě zadarmo? Uvidíte létající auta a světové novinky

Jak na autosalon v Bratislavě zadarmo? Uvidíte létající auta a světové novinky

0

Důležité světové autosalony, to není jen Ženeva, Paříž nebo Detroit. Koná se totiž 29. ročník mezinárodního autosalonu v Bratislavě na Slovensku. Probíhá mezi dny 30.4. a 5.5. 2019, tudíž máte ještě dostatek času na uspořádání výletu k naším východním sousedům. Zajímavými kousky to tam totiž bude překypovat.

Jak na autosalon v Bratislavě zadarmo? Uvidíte létající auta a světové novinky

Kde a kdy?

Ono otevření autosalonu 30.4. je myšleno pouze pro novináře. Široké veřejnosti se otevře o den později a brány autosalonu se otevírají vždy v 9:00. V neděli se zavírají v 18:00 a v ostatní dny v 19:00. Ani vstupné není nějak závratné a pohybuje se v rozmezí 6 až 10 Euro. Celá akce se odehrává na výstavišti Incheba a do prostor se vmístí 50 značek, který dohromady předvedou 60 světových premiér.

Co si autosalon v Bratislavě nachystal?

Hned na první pohled rozhodně zaujme AeroMobil 4. Je to slovenské létající auto. Ano, čtete správně. Podobných projektů je na světě jen několik a proto stojí za prohlédnutí. Bohatý seznam pokračuje vozy jako: Audi e-tron, Lamborghini Urus, Kia ProCeed, Hyundai i30 N ve verzi Fastback, Aston Martin DBS Superleggera, Renault Megane R.S. Trophy, Chevrolet Camaro V8, BMW M4, Toyota Corolla, Škoda Kamiq, Suzuki Jimny, Range Rover Vogue a tak dále.

Škoda vás tam dostane zadarmo

Jestli se do Bratislavy vydáte vlakem nebo autobusem (nebo letadlem), tak pravděpodobně řešíte, jak se dostat na výstaviště. O tohle se postará takzvaný Škoda Autosalon Expres, což je polepená Škoda Scala. Po Bratislavě budou rozmístěny tři zastávky, z nichž budou expresy odvážet lidi na autosalon. Budou fungovat ve stejném rozmezí jako otevírací doba autosalonu.

Tyto stanoviště tedy najdete u Hlavního vlakového nádraží, Náměstí SNP a Hotelu Park Inn. Dohromady je připravenou 9 vozů Scala, což znamená tři auta na jedno stanoviště. Pokud se vám tedy podaří jedno odchytit, tak se projedete novou Scalou a navíc si autosalon prohlédnete zadarmo.

Foto: Incheba.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články