Domů » Videa » Zvládlo Volvo čelní srážku s kamionem?

Zvládlo Volvo čelní srážku s kamionem?

0
Zvládlo Volvo čelní srážku s kamionem?

Vozy Volvo jsou často považována za nebezpečnější auta na cestách. Stávají se tak výbornou volbu pro manželku, pro niž chceme auto, které ji co nejlépe ochrání. Jak si v reálu Volvo poradí s kamionem?

Situace, která většinou končí velice špatně

Dopravní nehody jsou nejčastěji způsobeny čelním střetem. Takové to klasické vyjetí z pruhu v rychlosti, kdy na člověka v druhém pruhu čeká protijedoucí vůz. A nebo kamion. Tyto nehody bohužel často končí tragicky. A to i přesto, že přední část vozu je v podstatě deformační zóna. Je jen málo vozů, jež by dokázaly ochránit posádku při čelním střetu s kamionem.

Jak dopadlo Volvo XC70?

Tento řidič zažil popsanou situaci na vlastní kůži. Dle informací se mu během jízdy udělalo nevolno, což skončilo vjetím do protisměru, kde zrovna jel kamion. Následovala čelní srážka, která by ve většině vozů končila smrtí celé posádky. Volvo XC70 ale dokázalo pohltit většinu nárazu a zachránit osádku vozu. Zdá se to až neuvěřitelné.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...