Aktuální složení redakce

Autoři, kteří pro vás připravují obsah na webu Autotrip.cz.

Marek Hervíř
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.
Martina Poláková
Ráda cestuji autem neplánovaně kamkoliv, kdykoliv a na, jakkoliv dlouhou cestu. Mám ráda velká auta, která jsou praktická a umí na víkend převést cokoliv na co si vzpomenu. Od 18 let vlastním řidičský průkaz a užívám si tu bezstarostnou a svobodnou jízdu, kam zrovna chci. Na Autotripu pro vás převážně píšu informační články a praktické tipy pro řidiče.
Václav Trávník
Spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. V autech vyhledávám rychlost, bezpečnost a pohodlí. Mezi mé oblíbené značky patří BMW a Audi. Na Autotripu primárně řeším inzerci a chod magazínu po obchodní stránce.
Roman Jílek
Mým snem bylo psát články o autech, testovat je a taky se v nich vrtat. Mám rád auta s duší i historií a je mi jedno zda mají 10 nebo 500 koní. Píši pro vás návody na opravy, zkušenosti, recenze vozů, a také o různé problematice okolo vozů.

Neaktivní autoři

Níže naleznete autory, jejichž články jsou na webu Autotrip.cz stále k dohledání, ale již pro nás aktivně nepíší.

Josef Fencl
Pro některé jsou auta možná pouhým přibližovadlem, ale k tomu se já nehlásím. Jsem také vášnivý turista, který prochází hlavně inzertní servery s ojetinami. Ideální auto je podle mě nenápadné a prostorné, ale disponuje až nepotřebným výkonem.
Anna Macurová
Mám ráda dlouhé roadtripy v cizině i v Čechách a dobrodružství, která jinde než za volantem nezažijete. Zajímám se také o nové technologie a inovace v automobilovém průmyslu.
Lucie Hromádková
Lucii předpověděli, že bude dobrá řidička už v pěti letech na pouťovém autodromu. Za opravdový volant sedla hned v 18 a od té doby se té svobody nemůže nabažit. Ráda hledá tipy pro řidiče a ještě raději o nich píše.
Jiří Lacina
Svoboda, nezávislost, vysoká rychlost. Přesně to jsou důvody, proč auta miluji. Rád je poznávám, testuji a píšu o nich.
Petr Míka
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.
Tomáš Sacher
Více mě osloví rodinné kombi, MPV či schopné SUV v terénu nežli supersport. Rád ocením důmyslnost v interiéru, spolehlivou techniku a povedený design. Nejraději fotím těsně před západem slunce, kdy rozptýlené světlo nechá vyniknout jinak nevýrazným liniím karoserie.
Tomáš Sacher
Více mě osloví rodinné kombi, MPV či schopné SUV v terénu nežli supersport. Rád ocením důmyslnost v interiéru, spolehlivou techniku a povedený design. Nejraději fotím těsně před západem slunce, kdy rozptýlené světlo nechá vyniknout jinak nevýrazným liniím karoserie.
Daniel Liferenko
Ježdění autem mě baví už od malička, hlavně v zimě se zadním náhonem. Můj další koníček je enduro takže jsem trošku terénní tip :⁠-⁠D Baví mě dělat recenze na produkty a to je hlavní činnost, které se na Autotripu věnuji. Můj sen je si zajet závod v rallye.