Autoškola testy online 2019

4
19942

Online testy pro úspěšné zvládnutí autoškoly

Autoškolou si musel projít každý poctivý řidič a pokud patříte mezi zájemce o řidičské oprávnění, ani vám se tato povinnost nevyhne. Skládání řidičských zkoušek by se rozhodně nemělo brát na lehkou váhu. Praktickou zkoušku považuje většina řidičů za tu nejsnadnější, ovšem písemné testy pravidel silničního provozu už jsou jiným šálkem kávy.

Vyzkoušejte si testy od ministerstva dopravy online

Mnoho sebevědomých budoucích řidičů je často zaskočeno tím, že je nezvládne i přesto, že jsou na vozovce jako doma. Neexistuje lepší možnost přípravy, než si takové testy vyzkoušet. Skládají se celkem z 25 otázek, u kterých je vždy správná jen jedna odpověď. Běžné učení silničních pravidel je sice doporučené, ale pokud si chcete být stoprocentně jistí, že ostrým testem projdete, je vhodné si vyzkoušet elektronické cvičné testy nanečisto, které ukáží, jestli jste opravdu připravení.

Autoškola testy uchazečům často poskytne, ale není to její povinností, proto je vhodné si eTesty vyzkoušet. Jsou přehledně rozdělené podle skupin řidičského oprávnění, tedy na A, B, B+E, C, C+E, D a D+E. Jestliže se vám povede i při opakovaném testu projít zcela bez chyby, nemusíte se ostrých testů nijak obávat.

Testy autoškola Ministerstvo dopravy

Zkuste si cvičný test a nebuďte u zkoušek překvapeni. Kliknutím na příslušné tlačítko se Vám otevře oficiální test Ministerstva dopravy. Na test máte 30 minut, skládá se z 25 otázek a maximální počet bodů je 50. Pro úspěšné absolvování testu je nutno mít alespoň 43 bodů. Přejeme hodně štěstí!

Motocykl

Online test - skupina A

Osobní automobil 

Online test - skupina B

Osobní automobil s přívěsem

Online test - skupina B+E

Nákladní automobil nad 3,5 t

Online test - skupina C

Nákladní automobil s přívěsem nad 750 kg

Online test - skupina C+E

Autobus

Online test - skupina D

Autobus s přívěsem nad 750 kg

Online test - skupina D+E

Foto: pixabay.com

4 KOMENTÁŘE

  1. Tohle je super iniciativa a ty testy jsou fakt dobře udělány. Tohle určitě doporučuju každému, kdo se chystá udělat autoškolu a je před zkouškama.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here