Domů » Zajímavosti » 5 věcí, které dělá spolujezdec a štvou vás

5 věcí, které dělá spolujezdec a štvou vás

0

Cestování autem je ve dvou vždy zábavnější než trávit hodiny za volantem zcela sám. Přesto nám někdy naši spolujezdci lezou až nesnesitelně na nervy.  Pojďme se společně podívat na pět těch nejotravnějších věcí, které nám spolujezdci provádí.

5 věcí, které dělá spolujezdec a štvou vás

1. Leká se

Začneme pěkně zostra. Lekání nás jako řidiče dokáže vyvést z míry až do nepříčetnosti. „AchOu“ „Sssss“ a další nespočet citoslovcí vyšší či nižší hlasitosti přicházejí vždy v době, kdy se řidič potřebuje soustředit, zatímco spolujezdec už domýšlí následky nehody.

2. Ladí rádio

Hraje písnička, kterou máte rádi, ale spolujezdec ne? Pak je jen otázkou času (v závislosti na drzosti spolujezdce) kdy rádio přeladí nebo váš oblíbený hit alespoň ztiší, jak to bude jen možné.

3. Naviguje

Jedním z důvodů, proč si spolujezdce do vozu bereme je i pomoc s navigací. To se ale může snadno změnit a navigace bude jedna ze spolujezdcových nenáviděných vlastností. Vůbec nejhorší je, když spolujezdec zná zaručené zkratky a objížďky. V případě pohybu po neznámém městě si připravte rovnou peněženku, protože je nad slunce jasné, že vás pošle do zákazu, kde bude dle zákonu schválnosti čekat příslušník policie.

4. Bordelaří

Omlouváme se za ten výraz, když ono to prostě jinak ani vyjádřit nejde. Každý zapálený motorista si zakládá na svém perfektně vyčištěném autě a najednou se na sedadlo spolujezdce posadí člověk, který jí, drobí a pohazuje kolem sebe papírky. To se v jednom začne vařit krev.

5. Telefonuje

Jak bylo již řečeno, spolujezdce si do auta často bereme, aby se s námi bavil a cesta nám tak rychleji utíkala. Často ale nastane situace, kdy spolujezdec vytáhne telefon a baví se se všemi členy své rodiny, se všemi svými příteli, jen ne s vámi. To si pak člověk připadá spíš jako taxikář než jako známý.

5 nejslavnějších BMW historie

Foto: Pexels.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...