Domů » Autonovinky » Alfa Romeo ohlašuje příchod velké novinky!

Alfa Romeo ohlašuje příchod velké novinky!

0

Provolejme třikrát hurá! Oblíbená italská automobilka Alfa Romeo po letech v ústraní do světa vypouští dva modely rychle po sobě. Na první z této dvojice, Giulii, jsme si sice museli počkat, zato druhý ohlašovaný model bude světu představen přesně podle plánu.

Alfa Romeo ohlašuje příchod velké novinky!

 

Tentokráte bez odkladů

Alfa Romeo se po problémech a neustálém odkládání premiéry a zahájení výroby modelu Giulia stala obětí mnoha nejapných žertů. Možná to byl hlavní impuls pro urychlení prací na prvním SUV této společnosti. Dříve automobilka prohlásila, že Stelvio, jak zní jméno zmiňované novinky, bude představeno ještě před koncem roku 2016 a skutečně se tomu tak stane.

 

Premiéra v Los Angeles se neuskuteční náhodou

Slavnostní premiéru prožije automobil, nesoucí jméno po slavném horském průsmyku, již na listopadovém autosalonu v Los Angeles.

 

 

Světový debut na americké půdě rozhodně neproběhne náhodou. Automobilka si toto místo zvolila, protože právě trh v USA je pro italskou automobilku naprosto klíčový. Navíc autosalon v Los Angeles nepatří mezi ty, kde by automobilky hromadně odhalovaly své novinky, takže se Alfě Romeo lehce podaří zaujmout a stát se mediální tváří celé akce.

 

První crossover z Milána dorazí již příští rok

A na co se vůbec v podání Alfy Romeo Stelvio můžeme těšit? Tento crossover středních rozměrů bude postaven na technice zmiňované Giulie. Od svých konkurentů se má odlišit sportovnějším duchem, přesně v souladu se všemi modely Alfy Romeo. Je ovšem otázkou, bude-li se jednat o sportovního ducha, pouze co se týče vzhledu vozu, nebo i jeho jízdních vlastností.

 

Na trh by se měl historicky první crossover milánské automobilky dostat již na začátku roku 2017.

 

Foto: Fiat ČR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články