Domů » Zajímavosti » Autopůjčovna Taggart Brno vám nabídne bezkonkurenční ceny po celé ČR

Autopůjčovna Taggart Brno vám nabídne bezkonkurenční ceny po celé ČR

Půjčit si v dnešní době auto v půjčovně není nic ojedinělého. A zdaleka se nejedná pouze o lidi, kteří vozidlem nedisponují. Naopak se nabízí řada důvodů, proč je lepší si vůz vypůjčit než použít vlastní. Může se jednat o speciální příležitosti, jimiž jsou svatba, dovolená a stěhování. Nebo když potřebujete na své důležité obchodní partnery působit reprezentativně.

Autopůjčovna Taggart Brno vám nabídne bezkonkurenční ceny po celé ČR

Proč se rozhodnout pro půjčovnu?

Naleznete zde více jak 300 nových a spolehlivých vozů, od osobních aut po minibusy. Tato vozidla si můžete půjčit na pár dní i na několik měsíců. Taggart autopůjčovna Brno s 10letými zkušenostmi na trhu vám nabídne krátkodobý i dlouhodobý pronájem za bezkonkurenční cenu. Můžete se těšit na nové nebo max. 1 rok staré vozy, u nichž neplatíte startovací poplatky ani akontaci. Co se týče najetých kilometrů, v průměru nepřesahují 18 000. Nespornou výhodou vozu z půjčovny je fakt, že se nemusíte starat o náklady související s provozem, údržbou a pojištěním. To vše hradí autopůjčovna. Rovněž nejste dlouhodobě vázáni žádnou smlouvou, jako to funguje u operativního leasingu.

Jak zapůjčení probíhá?

Půjčit si auto je velice jednoduché. Stačí si na stránkách půjčovny vybrat vůz, o němž se na detailu dozvíte všechny potřebné informace. Půjčovna aut Brno vás informuje o stáří, typu převodovky, počtu míst a výbavě. Následně se vám zobrazí ceník, kde si zvolíte cenu pronájmu dle max. počtu najetých kilometrů za den nebo měsíc, či se rozhodnete pro pronájem bez limitu. Poté si navolíte, zda vám má být vůz přistaven, případně si ho můžete vyzvednout na pobočce. Autopůjčovna Taggart, která dosáhla v hodnocení pražské pobočky nejlepších výsledků v oboru, půjčuje vozy fyzickým i právnickým osobám bez omezení. Jedinou podmínkou je platný řidičský a občanský průkaz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články