Domů » Zajímavosti » Chcete se výhodně zbavit svého autovraku? Známe ideální řešení

Chcete se výhodně zbavit svého autovraku? Známe ideální řešení

0

V současné době považujeme auta za jakési spotřební zboží, které nám slouží jen po několik krátkých let. Není se čemu divit. Trh je přímo přesycený ojetými vozy. K tomu připočtěte fakt, že stáří českého vozového parku patří k nejhorším v Evropě. Válí se vám na zahradě autovrak a přemýšlíte, jak se ho zbavit?

Chcete se výhodně zbavit svého autovraku? Známe ideální řešení

Ekologická likvidace

V dnešní době se zdaleka nejvíce vyplatí spolehnout se na některou z mnoha ověřených společností, jejichž specializací je ekologická likvidace vozidel. Pokud si vyberete správně, dočkáte se kompletního vyřízení všech potřebných kroků, aniž byste museli hnout prstem.

Dobrým příkladem je třeba známá společnost AB Metal Recycling s.r.o působící v Karlovarském kraji. Ta již od roku 2011 zajišťuje likvidace autovraků a výkup kovů. Velkým lákadlem jsou především komplexní služby od A až po Z. Jak vypadá celý proces?

Hotovo raz dva

Vše začíná nezávazným telefonátem, během něhož se dozvíte veškeré potřebné informace. Poté k vám zmínění odborníci přijedou, naloží vrak (osobní/nákladní/užitkové vozidlo) a odvezou jej k likvidaci. Ve stejný okamžik získáte velmi zajímavou finanční kompenzaci. Odvoz přitom proběhne jen několik dní po domluvě, takže nemusíte čekat kdovíjak dlouho.

Ve finále obdržíte doklad o ekologické likvidaci a počkáte si na to, až tito profesionálové zajistí odhlášení automobilu z registru. A je hotovo. Máte klid.

Co se týče výkupu kovů, v tomto ohledu se můžete výhodně zbavit poškozených katalyzátorů, starých autobaterií, železa, hliníku, mědi i dalších kovů. Platbu za přivezený materiál přitom obdržíte do druhého dne.

Zajímá vás, kolik peněz si vyděláte? V tom případě se podívejte na internetové stránky pod odkazem www.abmetalrecycling.cz. Ihned se před vámi objeví veškeré důležité informace i kontaktní údaje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...