Domů » Aktuality » Clarkson zlomil další rekord internetu!

Clarkson zlomil další rekord internetu!

0

Od počátku bylo jasné, že nová, připravovaná show Jeremyho Clarksona, Jamese Maye a Richarda Hammonda bude obrovský hit. Jen málokdo ale čekal, že bude tato show trhat jeden rekord za druhým.

Clarkson zlomil další rekord internetu!

 

Již při natáčení se o The Grand Tour mluvilo v souvislosti s nejdražší úvodní scénou v historii seriálů. Po odvysílání premiérového dílu se tato velkolepá show chopila titulu nejsledovanější pořad platformy Amazon Prime. Nyní si na svůj účet připsal tento americký pořad, uváděný slavnou trojicí britských moderátorů dalšího rekordu. The Grand Tour se stala pořadem s celosvětově největším počtem ilegálních stažení.

 

Padla i Hra o trůny

Nejoblíbenější je u internetových pirátů pochopitelně premiérový díl. V tom se trojice moderátorů rozhodla na portugalském závodním okruhu proti sobě postavit „svatou trojici“ hypersportů – Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. Tuto epizodu, obsahující i zmíněnou monumentální úvodní scénu, si ilegálně stáhlo téměř osm milionu diváků z celého světa. Již méně oblíbená byla u internetových pirátů epizoda druhá. Tu nelegálně stáhlo šest a půl milionu lidí a epizodu třetí nelegálně shlédlo čtyři a půl milionu diváků.

 

 

Tyto čísla dělají z The Grand Tour seriál s největším počtem nelegálních stažení. To znamená, že tato show, která je do éteru vysílána teprve čtyři týdny dokázala za toto krátké časové období porazit i takové pořady jako je Hra o trůny.

 

Amazon ztrácí 100 milionů!

Samotná společnost Amazon uvádí, že vinou internetových pirátů na každé odvysílané epizodě přichází jen ve Velké Británii zhruba o 100 milionů korun.

 

Na druhou stanu nemůžeme hovořit jen o negativních aspektech internetové povahy pořadu. Díky The Grand Tour totiž Amazon dokázal přilákat za jediný rok více než 60 000 000 nových registrovaných uživatelů své služby Amazon Prime.

 

Foto: Youtube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články