Domů » Dopravní značky » Informativní dopravní značky » Informativní značky jiné » Návěst před odbočením na odpočívku

Návěst před odbočením na odpočívku - IJ 18b

Dopravní značka Návěst před odbočením na odpočívku

Dopravní značka informuje o blížícím se odbočovacího pruhu k nejbližší odpočívce a o službách poskytovaných na této odpočívce.

Na značce lze uvést název odpočívky.

Prohlížíte si dopravní značku Návěst před odbočením na odpočívku, která je řazena do sekce informativní dopravní značky jiné. Skupina informativní dopravní značky jiné jsou značky, které označují důležitá místa a také napomáhají účastníkům provozu v orientaci na pozemních komunikacích při hledání konkrétního cíle. Značky jsou ve tvaru obdélníku nebo čtverce s modrým podkladem, na kterém jsou bílé a černé ilustrace neboli piktogramy popisující význam dopravních značek. Informativní značky se rozdělují na informační značky zónové, informativní značky provozní, informativní značky směrové a informativní značky jiné.
Níže naleznete další dopravní značky ze sekce Informativní značky jiné.

Ráda cestuji autem neplánovaně kamkoliv, kdykoliv a na, jakkoliv dlouhou cestu. Mám ráda velká auta, která jsou praktická a umí na víkend převést cokoliv na co si vzpomenu. Od 18 let vlastním řidičský průkaz a užívám si tu bezstarostnou a svobodnou jízdu, kam zrovna chci. Na Autotripu pro vás převážně píšu informační články a praktické tipy pro řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.