Domů » Zajímavosti » Formulář pro pohyb mezi okresy ke stáhnutí v DOC a PDF

Formulář pro pohyb mezi okresy ke stáhnutí v DOC a PDF

0
Formulář pro pohyb mezi okresy ke stáhnutí v DOC a PDF
Policejní kontrola mezi okresy

Kvůli uzavření okresů je dnes cestování značně ztíženo. A nic na tom nemění fakt, že svou cestu můžete odůvodnit. Kvůli minimalizaci pohybu osob mezi jednotlivými okresy budete potřebovat formulář pro opuštění okresu, který po vás bude vyžadovat policejní hlídka. Hodit se vám bude v období od 1. března do 21. března.

Za jakých podmínek smíte cestovat mezi okresy?

Ve zmíněném období smíte vycestovat z okresu jen za určených podmínek. Pokud tyto podmínky nesplníte, tak budete posláni zpět. Cestování mezi okresy je povoleno v případě cesty do práce, na úřad a k lékaři. Ostatní cesty je nutné odložit, což se týká i technické kontroly nebo výměny řidičského průkazu.

Na cestu si tedy připravte čestné prohlášení nebo formulář, který níže najdete ke stáhnutí. Do něj vyplníte místo, čas a cíl cesty. Pokud se vám vzor dodaný Ministerstvem nitra ČR nezdá, tak mžete vyplnit čestné prohlášení ručně.

Mapa okresů ČR

Mapa okresy ČR
Mapa okresy ČR

Mapa: Wikipedia

Zdroj foto: Youtube Policie ČR

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...