Domů » Autonovinky » Honda představuje ještě pikantnější verzi Civicu Type R

Honda představuje ještě pikantnější verzi Civicu Type R

0
Honda představuje ještě pikantnější verzi Civicu Type R

Změny nezůstaly jen u barev

 Honda Civic Type R je oprávněně považován za jeden z nejlepších ostrých hot hatchů na současném trhu. Honda navíc nyní představuje dvě nové speciální verze tohoto „samurajského válečníka“. Tyto edice nesou názvy Black Edition a White Edition. Nemusíte se ale bát, že jedinou změnou je jiná barva karoserie.

 

Tyto nové edice si berou základ v současné nejvyšší výbavě GT. Obsahují křiklavé prvky na předním i zadním spoileru, na krytech zpětných zrcátek a na bočnicích zadního spoileru v metalické červené barvě Rally Red.

 

 

Černobílý svět

Black Edition navíc disponuje rovněž jako běžný Civic Type R širokým spilterem, masivním zadním difuzorem, navíc ale přidává snížené boční prahy. Zákazníci Hondy, toužící po nové Black edici se mohou těšit i na velká devatenáctipalcová kola z lehkých slitin v lesklé černé barvě. Zbytek karoserie je lakován v perleťové barvě Crystal Black Pearl.

 

Ačkoli White Edition zaujme především svou zářivou barvou Honda Championship White, difuzor si ponechává stále lesklou černou barvu. Zbytek karoserie včetně spoilerů, prahů a kol jsou doladěny do zmíněné bílé barvy, která je doplněna rovněž zmíněnými červenými doplňky.

 

Ani interiér nebyl opomenut

V interiéru obou speciálních edic nalezneme sedadla čalouněna semišovou tkaninou, doplněnou červenými detaily a dvojitým červeným prošíváním. Červenou barvu nalezneme rovněž i na lemech výdechů klimatizačního systému.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...