Honda představuje ještě pikantnější verzi Civicu Type R

0
11828

Změny nezůstaly jen u barev

 Honda Civic Type R je oprávněně považován za jeden z nejlepších ostrých hot hatchů na současném trhu. Honda navíc nyní představuje dvě nové speciální verze tohoto „samurajského válečníka“. Tyto edice nesou názvy Black Edition a White Edition. Nemusíte se ale bát, že jedinou změnou je jiná barva karoserie.

 

Tyto nové edice si berou základ v současné nejvyšší výbavě GT. Obsahují křiklavé prvky na předním i zadním spoileru, na krytech zpětných zrcátek a na bočnicích zadního spoileru v metalické červené barvě Rally Red.

 

 

Černobílý svět

Black Edition navíc disponuje rovněž jako běžný Civic Type R širokým spilterem, masivním zadním difuzorem, navíc ale přidává snížené boční prahy. Zákazníci Hondy, toužící po nové Black edici se mohou těšit i na velká devatenáctipalcová kola z lehkých slitin v lesklé černé barvě. Zbytek karoserie je lakován v perleťové barvě Crystal Black Pearl.

 

Ačkoli White Edition zaujme především svou zářivou barvou Honda Championship White, difuzor si ponechává stále lesklou černou barvu. Zbytek karoserie včetně spoilerů, prahů a kol jsou doladěny do zmíněné bílé barvy, která je doplněna rovněž zmíněnými červenými doplňky.

 

Ani interiér nebyl opomenut

V interiéru obou speciálních edic nalezneme sedadla čalouněna semišovou tkaninou, doplněnou červenými detaily a dvojitým červeným prošíváním. Červenou barvu nalezneme rovněž i na lemech výdechů klimatizačního systému.

 
Sdílejte
Předchozí článekPirelli stojí před největší výzvou ve své novodobé historii
Další článekZtělesnění elegance, patřící Elvisovi
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here