Domů » Autonovinky » Hyundai ix35 2015

Hyundai ix35 2015

0
Hyundai ix35 2015

Nový Hyundai ix35

Nový Hyundai ix35 bude pravděpodobně odhalen na konci roku 2015.

Současný model ix35 je stále známý jako Tuscon. Nová třetí generace Hyundai ix35 bude následovat svého většího bratra Santa Fe co se týče exteriéru. V interiéru se nový Hyundai ix35 2015 inspiroval novou Sonatou nebo-li i40. Celkově se bude automobilka snažit klást důraz na ostřejší a luxusnější vzhled.

Podívejte se na tyto nejnovější záběry nového SUV. Poprvé máme taky možnost vidět jasnou představu o tom jak budou vypadat koncová světla.

I když je nové ix35 stále z většiny zahalené a nevidíme jemnější detaily můžeme s jistotou pouze očekávat velkou svislou mřížku a nové ostré světlomety.

Po technické stránce toho ovšem víme více

V Evropě můžeme očekávat hlavně naftové motory o objemu 1,7 l CRDi a 2,0 l CRDi. Benzinové motory budou v obsahu 1,6 l GDi a 2,0 l GDi. Mimo Evropský kontinent se budou prodávat i silnější benzinové motory o objemu 2,4 l. Dočkáme se nejen předního pohonu, ale i pohonu všech kol. Převodovky budou jak manuální tak automatické.

Zdroj: themotorreport.com.au, tlclub.me

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...