Domů » Autonovinky » Hyundai ix35 2015

Hyundai ix35 2015

0

Nový Hyundai ix35 bude pravděpodobně odhalen na konci roku 2015.

Hyundai ix35 2015

Současný model ix35 je stále známý jako Tuscon. Nová třetí generace Hyundai ix35 bude následovat svého většího bratra Santa Fe co se týče exteriéru. V interiéru se nový Hyundai ix35 2015 inspiroval novou Sonatou nebo-li i40. Celkově se bude automobilka snažit klást důraz na ostřejší a luxusnější vzhled.

Podívejte se na tyto nejnovější záběry nového SUV. Poprvé máme taky možnost vidět jasnou představu o tom jak budou vypadat koncová světla.

I když je nové ix35 stále z většiny zahalené a nevidíme jemnější detaily můžeme s jistotou pouze očekávat velkou svislou mřížku a nové ostré světlomety.

Po technické stránce toho ovšem víme více

V Evropě můžeme očekávat hlavně naftové motory o objemu 1,7 l CRDi a 2,0 l CRDi. Benzinové motory budou v obsahu 1,6 l GDi a 2,0 l GDi. Mimo Evropský kontinent se budou prodávat i silnější benzinové motory o objemu 2,4 l. Dočkáme se nejen předního pohonu, ale i pohonu všech kol. Převodovky budou jak manuální tak automatické.

Zdroj: themotorreport.com.au, tlclub.me

Previous article Na co si dát pozor při koupi ojetého auta
Next article VW Passat B6 manuál
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...