Domů » Aktuality » Jak vypadá faceliftovaná Octavia v konfigurátoru?

Jak vypadá faceliftovaná Octavia v konfigurátoru?

0
Jak vypadá faceliftovaná Octavia v konfigurátoru?

Je libo novou Octavii? Nakonfigurujte si tu svou

Tuzemská automobilka nedávno s odhalením nové, omlazené podoby Octavie třetí generace vyvolala snad ještě větší vlnu emocí, než se to podařilo novému Kodiaqu. Za tím nestojí ani zdražení tohoto modelu, nebo nové technologie a prvky příplatkové výbavy. O tuto vlnu emocí se postarala nová tvář Octavie, chlubící se čtveřicí hlavních světlometů.

 

Pokud patříte mezi ty, kterým se nová tvář Octavie zalíbila a uvažujete o její zakoupení nebo pokud vás pouze zajímá, jak by vypadala a na kolik by vyšla taková Octavia třetí generace po faceliftu, dle vašeho gusta, můžete využít funkce konfigurátoru, přímo na webových stránkách automobilky Škoda Auto.

 

Tento konfigurátor naleznete na následujícím ODKAZU.

 

 

Od čtyř set tisíc po milion

Nejlevnější Octavie ve výbavové verzi Active s tříválcovým motorem 1.0 TSI o výkonu 85 kW s šestistupňovým manuálem, bez příplatkové výbavy vychází na 407 900 Kč.

 

Naopak v nejvyšší výbavě Laurin & Klement, s dvoulitrovým dieselem 2.0 TDI o výkonu 135 kW, šestistupňovým manuálem a pohonem všech kol se může cena vozu po přičtení několika prvků příplatkové výbavy hravě přehoupnout přes 1 000 000 Kč.

 

Co prozatím v konfigurátoru chybí jsou dva oblíbené deriváty Octavie – RS a Scout. Nebude ale trvat dlouho a Škoda tento nešvar jistě rychle napraví.

 

O ostrém modelu Škoda Octavia RS se můžete více dočíst v našem nedávném článku.

 

Foto: Škoda Auto

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

Dopravní předpisy a pravidla ve Velké Británii

0
Řízení ve Velké Británii může být pěkná výzva, a nejen kvůli tomu, že se zde jezdí vlevo. Ve velkých městech na vás čekají nejen...