Domů » Autonovinky » Jeep a jeho budoucnost

Jeep a jeho budoucnost

0

Automobilka Jeep chystá v příštích několika letech velké změny. Hodlá změnit paletu nabízených vozů a navrátit hned několik velkých jmen, které jsou především na domácí půdě stále v kurzu.

Jeep a jeho budoucnost

Příští rok bude pro Jeep znamenat 75. výročí zahájení produkce slavného modelu Willys MB a v souvislosti s touto událostí plánuje uvést mnoho limitovaných nabídek současných modelů. Současně s tím také plánuje premiéru zcela nového modelu, který se stane nástupcem modelů Patriot a Compass.

Konec staré produkce a začátek nové

Novinka by měla uchovat název Compass a sdílet by měla nejen platformu, ale i techniku s modelem Renegade a Fiatem 500X. Ve srovnání s těmito vozy by však měl nový Compass nabídnout širší paletu motorů a také prostornější interiér. Premiéra tohoto vozu se očekává během roku 2016 potažmo v jeho první polovině.

V tomto roce dojde také k ukončení produkce modelu Patriot a představí se nám i modernizovaný Cherokee, který se zaměří na zlepšení aerodynamiky vozu a svou hospodárnost. Polovina roku 2017 by měla být ve znamení modernizovaného modelu Renegade a konec tohoto roku přinese dlouho očekávanou novou generaci modelu Wrangler

Výsledek nové spolupráce

V roce 2018 by měla začít výroba pick-upu, který vzejde ze spojení automobilek Fiat a Jeep. Tento model by měl vycházet z nového Wrangleru a bude se jednat o velkého hráče jak na poli Amerického trhu, tak i na poli toho Evropského.

Poslední novinky této dekády budou ve znamení zvětšování. Těšit se totiž můžeme na modely Grand Cherokee a Grand Wagoneer. První jmenovaný by měl dorazit v roce 2018 a druhý jmenovaný, který bude představovat absolutní špičku nabídky Jeepu, která nabídne prostor pro osm cestujících, kterým dopřeje maximální luxus, se v nabídce společnosti objeví koncem roku 2019. Tolik ve stručnosti krátký výhled do budoucnosti této značky, která, jak je vidno, nemá v plánu nikterak zahálet.

Foto: netcarshow.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...