Domů » Autonovinky » Kdo je jednička ve spolehlivosti? Podle Driver Power je to Lexus!

Kdo je jednička ve spolehlivosti? Podle Driver Power je to Lexus!

0

Automobilka Toyota, potažmo Lexus, dosáhla ve Velké Británii úspěchu v průzkumu spolehlivosti magazínu Auto Express. Z výsledků průzkumu Driver Power pro rok 2016 vyplývá, že zákazníci si nejvíce cení luxusního SUV RX třetí generace, za nímž se umístil aktuálně vyráběný sedan IS.

Kdo je jednička ve spolehlivosti? Podle Driver Power je to Lexus!

Čistou sérii tří nejlepších narušil pouze úspěch modelu Toyota Land Cruiser (třetí místo), jenž „předstihl“ sedan Lexus GS aktuální generace. Výborný výsledek pak ještě stvrzuje crossover NX a prémiový hatchback CT, završující desítku nejlepších modelů tohoto průzkumu.

Úspěchu ve skutečnosti dosáhly všechny modely značky Lexus, které byly do průzkumu zařazeny. Absence kupé RC (uvedeného na trh teprve nedávno) a luxusního sedanu LS je zapříčiněna tím, že modely nevykázaly dostatečný prodejní objem k zařazení do průzkumu.

Nadvláda Lexusu

Redaktoři magazínu Auto Express ohledně průzkumu postaveného na reálných zkušenostech bezmála 50 tisíc motoristů uvedli, že značka Lexus výsledný žebříček jednoduše „rozdrtila“. V komentáři k výsledkům uvedli: „Nový Lexus RX byl uveden na trh v roce 2015, ale vezmeme-li v úvahu impozantní výsledky této japonské značky, asi by se nenašel nikdo, kdo by sázel proti zopakování úspěchů novou generací RX, která je letos na samotném vrcholu žebříčku spolehlivosti.“

Foto: Lexus

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články