Domů » Pro řidiče » Nebojte se autopůjčoven, mohou vás příjemně překvapit

Nebojte se autopůjčoven, mohou vás příjemně překvapit

0

Po vystoupení z letadla je cesta z letiště v přeplněném autobuse to poslední, co by si člověk přál. Naštěstí existují i jiné způsoby, jak se pohodlně dopravit z letiště prakticky do kteréhokoli koutu naší země. Alternativou, kterou máme na mysli, je využití služeb autopůjčoven.

Nebojte se autopůjčoven, mohou vás příjemně překvapit

Ideální volba

Jedna z poboček Autopůjčovny Praha se nachází v bezprostřední blízkosti letiště Václava Havla. Jedná se tak opravdu o ideální volbu dopravy z letiště do pohodlí svého domova. Proč se přeci mačkat v prostředcích městské hromadné dopravy, když můžete cestovat v nebývale exkluzivních vozech. Právě vozový park této autopůjčovny představuje jednu z jejích klíčových výhod v porovnání s konkurencí. Paleta nabízených automobilů je skutečně pestrá a nabízí modely prakticky všech hlavních segmentů, od malých ekonomických modelů, přes sportovně laděné výkonné stroje až po vícemístné vozy, reprezentativní manažerské sedany a luxusem oplývající SUV. U všech vozů je samozřejmostí vyšší stupeň výbavy, než je tomu zvykem v jiných podobných společnostech. To samé platí i o využívaných motorech. Nemusíte se bát nepříjemných tříválců nebo zastaralých motorů. Pohonné jednotky nabízených automobilů patří vždy mezi nejvýkonnější v nabídce výrobce a poskytují svým řidičům dostatečný výkon. Všechny vozy jsou navíc díky maximálnímu stáří 6 měsíců a pravidelným kontrolám v tom nejlepším pořádku a je prakticky vyloučeno, že byste se při vaší cestě museli obávat jakéhokoli technického problému.
Cesta z letiště je samozřejmě jen jednou z nespočtu možností, jak služby autopůjčovny využít. Pobočky této společnosti, které se může pyšnit titulem Autopůjčovna roku nalezneme i na dalších místech naší republiky jako v centru Prahy, v Brně, Ostravě, Karlových Varech, Pardubicích a Ústí nad Labem, ale i v mnoha dalších městech napříč celou Evropou.

 

Foto: Europcar

Previous article Exotické sto dvacítky
Next article Jak dlouho může jet auto bez oleje?
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články