Nebojte se autopůjčoven, mohou vás příjemně překvapit

0
3945

Zpříjemněte si cestu v pohodlném autě

Po vystoupení z letadla je cesta z letiště v přeplněném autobuse to poslední, co by si člověk přál. Naštěstí existují i jiné způsoby, jak se pohodlně dopravit z letiště prakticky do kteréhokoli koutu naší země. Alternativou, kterou máme na mysli, je využití služeb autopůjčoven.

Ideální volba

Jedna z poboček Autopůjčovny Praha se nachází v bezprostřední blízkosti letiště Václava Havla. Jedná se tak opravdu o ideální volbu dopravy z letiště do pohodlí svého domova. Proč se přeci mačkat v prostředcích městské hromadné dopravy, když můžete cestovat v nebývale exkluzivních vozech. Právě vozový park této autopůjčovny představuje jednu z jejích klíčových výhod v porovnání s konkurencí. Paleta nabízených automobilů je skutečně pestrá a nabízí modely prakticky všech hlavních segmentů, od malých ekonomických modelů, přes sportovně laděné výkonné stroje až po vícemístné vozy, reprezentativní manažerské sedany a luxusem oplývající SUV. U všech vozů je samozřejmostí vyšší stupeň výbavy, než je tomu zvykem v jiných podobných společnostech. To samé platí i o využívaných motorech. Nemusíte se bát nepříjemných tříválců nebo zastaralých motorů. Pohonné jednotky nabízených automobilů patří vždy mezi nejvýkonnější v nabídce výrobce a poskytují svým řidičům dostatečný výkon. Všechny vozy jsou navíc díky maximálnímu stáří 6 měsíců a pravidelným kontrolám v tom nejlepším pořádku a je prakticky vyloučeno, že byste se při vaší cestě museli obávat jakéhokoli technického problému.
Cesta z letiště je samozřejmě jen jednou z nespočtu možností, jak služby autopůjčovny využít. Pobočky této společnosti, které se může pyšnit titulem Autopůjčovna roku nalezneme i na dalších místech naší republiky jako v centru Prahy, v Brně, Ostravě, Karlových Varech, Pardubicích a Ústí nad Labem, ale i v mnoha dalších městech napříč celou Evropou.

 

Foto: Europcar

Předchozí článekExotické sto dvacítky
Další článekJak dlouho může jet auto bez oleje?
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno