Domů » Zajímavosti » Neopakovatelný zážitek pro muže

Neopakovatelný zážitek pro muže

0
Neopakovatelný zážitek pro muže

Užijte si jízdu „bokem“!

Drift, drifting nebo driftování je slangové označení pro řízení vozu v udržovaném přetáčivém smyku. Tato řidičská technika vznikla v Japonsku v šedesátých letech během závodů zvaných „touge“ probíhajících na klikatých horských silničkách. Od té doby se driftování stalo celosvětovým hitem. Na světě snad nenaleznete sportovně založeného řidiče, který by netoužil se alespoň jednou svézt bokem v nadupaném autě.

 

Pro klasické driftování je zapotřebí několik let praxe, výkonný vůz s točivým motorem, pohonem zadních kol a samosvorným diferenciálem. Pořídit si drahý závodní speciál a trávit roky tréninku ovšem není v možnostech každého z nás.

 

Králem driftu za pár minut

Naštěstí dnes existuje možnost, jak se i my, běžní smrtelníci můžeme pobavit jízdou bokem za volantem výkonného vozu. Možností je Easydrift. Jedná se o speciálně upravený silný vůz, díky kterému se může stát králem driftu doslova každý.

 

 

Jízda bokem

 

Pokud tedy přemýšlíte o vhodném vánočním dárku pro benzínového šílence jakéhokoliv věku, rozhodně byste neměli opomenout možnost pořízení dárkového poukazu nejen pro muže na jízdu se zmíněným vozem Easydrift.

 

Nejen že díky této zkušenosti prohloubí své řidičské umění ve zvládání krizových situací, ale královsky se pobaví a odnese si prvotřídní motoristický zážitek.

 

Pokud po zábavě za volantem netoužíte a pouze chcete zlepšit své řidičské umění, rozhodně doporučujeme zvážit možnost absolvování školy smyku.

 

Foto: Youtube.com

 

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...