Domů » Autonovinky » Nová Audi A7 již v roce 2019

Nová Audi A7 již v roce 2019

0

Audi A7 Sportback charakterizují dokonalé křivky. Spojuje eleganci limuzíny, praktické prvky řady Avant a vášnivou dynamika kupé. Jde o maximálně inspirativním provedení ve vysoké kvalitě hodné špičkového sportovce. Inovativní technologie se propojují s působivou efektivitou. Nové Audi A7 Sportback je jedinečný vůz vhodný na vzrušující cesty. Oslní vás ryzí forma, čisté linie a každý milimetr tohoto auta. Horizontální linie interiéru obepíná prostor pro řidiče a spolujezdce, kde vytváří pocit bezpečí. Čtyřmístné Audi A7 Sportback má přední sedadla uložena ve sportovní nízké poloze s elektricky nastavitelnou bederní opěrkou a vyhříváním.

Nová Audi A7 již v roce 2019

Světlomety Audi Matrix LED

Spojuje se zde bezpečnost, efektivita i atraktivní design, kdy jsou světlomety Audi Matrix LED rozděleny na jednotlivé diody. Ty pak na základě informací o okolním prostředí sami vytvářejí vhodné osvětlení v podobě dálkového světla v různé intenzitě a rozsahu. Vždy a za všech okolností pomocí nich získáte vysoce jasné a maximální osvětlení, které nikoho neoslňuje. Nemusíte světlomety přepínat nebo nastavovat jejich sklon.

Audi A7 Sportback ultra s maximální efektivitou

Audi A7 Sportback ultra nově stanovuje inovovanou definici efektivity. Pro nutné dosažení emisí CO2 pouhých 122 g/km, tedy kombinovaný provoz, není s tímto vozem nijak nutné vzdát se fantastického pocitu z jízdy protknutého dynamikou, charakterizující značku Audi. Vložený vznětový šestiválcový motor totiž disponuje i přes svou značnou hospodárnost silou 160 kW, tedy celých 218 koní. Potěší vaši peněženku a přinese radost z dokonalé dynamické jízdy.

Dynamika a elegance

Audi A7 Sportback je velmi elegantním vůz s vysokou kvalitou. Dominující mřížka chladiče Audi Singleframe s chromovanými horizontálními žebry v čele vozu je fascinující na první pohled. Je rozšířená, má ostře zkosené rohy a její vzhled tak evokuje sílu. Její horní boční partie zvýrazňují charakteristické dynamické linie protažené po celé délce vozu, jenž vysoce harmonicky souzní se zvolenými křivkami rozšířených prahů. Pravý šampión a elegantní charakter sličného atleta, kterého hned tak něco nezlomí. Nízký oblouk střechy plynule přechází do střešních sloupků C. Třetí boční okno je protažené vzhůru jako u Audi 100 Coupé S z roku 1969. Záď dynamicky zakončuje výrazná odtrhová hrana.

Dynamický vůz Audi A7 Sportback

Víko zavazadlového prostoru ukrývá spoiler, který se při rychlosti 130 km/h samočinně vysunuje a zpět zasune do klidové polohy při 80 km/h. Integrovaný difuzor je v barvě karoserie a dvojice velkých chromovaných koncovek výfuku zvýrazňuje šířku vozu. Efektní zadní světla jsou vybaveny diodami LED s výjimkou světla zpětného chodu. Koncové světlomety pak mají vzhled homogenního pásu v širokém oblouku ve tvaru písmene U. Uprostřed je spirála brzdových světel a nad nimi volně prochází zcela rovná linie směrových ukazatelů.

Asistenční systémy v Audi A7 Sportback

Oceníte jistě třeba na dlouhé jízdy i adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go, zdokonaleného Asistenta pro noční vidění, anebo bezpečnostní systém Audi pre sense. Ty vám totiž pomohou velmi pohodlně dosáhnout stanovených cílů. Systémy Audi side assist a Audi active lane assist úzce spolupracují pro zajištění maximálního bezpečí při každé změně jízdního pruhu. Audi A7, to je radost z jízdy.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nosič kol na tažné zařízení Yakima JustClick 2

Yakima – specialista na nosiče kol na auto

0
Milovníci cyklistiky potřebují čas od času převézt kola do větší vzdálenosti. Jejich umístění v úložném prostoru auta není příliš ideální a bezpečné. Proto je...