Domů » Autonovinky » Novinky od Mini

Novinky od Mini

0
Novinky od Mini

Mini je malé, ale chce také stavět vlastní SUV

Kabriolet

Letos v červenci byla odhalena nová generace Mini Clubman, a do konce letošního roku se chystá ještě další novinka – kabriolet. Jeho kódové jméno je zatím F57 a má to být čtyřsedadlový vůz se skládací látkovou střechou. Prodávat by se měl začít na jaře příštího roku.

SUV od Mini

Dalším modelem, který by měl nahradit nyní jezdící Countryman, má být autentické SUV a měl by se začít prodávat na konci třetího čtvrtletí příštího roku. Druhá generace modelu Countryman má být robustnější než současná generace, a také prostornější.

Nový vůz má být dlouhý 4,25 m a měl by být o 10 mm širší než současná verze, kufr by měl být také větší než je současných 450 litrů.

Mini MPV

Další novinkou možná bude vůz typu MPV, který by byl příbuzným BMW řady 2.

foto: autocar.co.uk

Previous article Dacia dobývá svět
Next article Bojíte se nehody? Zdokonalte se v jízdě
Nadšenec do všeho, co jen trochu smrdí benzínem. Zároveň také spoluzakladatel magazínu Autotrip.cz. Nejvíce ho baví auta, "se kterými si člověk může více hrát a cítí odezvu při každém manévru". Nejčastěji pro vás Marek připravuje různé návody, postupy a informační články.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...