Domů » Autonovinky » Nový model VW Caravelle už byl představen

Nový model VW Caravelle už byl představen

0
Nový model VW Caravelle už byl představen

V Turecku byl představen nový model Volkswagenu Caravelle.

Istanbul byl prvním městem, které mělo šanci spatřit MPV ekvivalent pracovního Transporteru, tedy novou Caravelle už ve verzi T6.

Předchozí verze zůstávaly několik let vizuálně téměř stejné a měnily se mírně jen uvnitř, letos došlo ke změnám jak v technologiích, tak v designu.

K dispozici budou mimo jiné motory s výkonem od 83 do 201 koní a všechny modelu budou mít automatický systém start-stop, který byl měl ušetřit průměrně o 15% více, než přechozí modely. Silnější motory budou mít ve volitelné nabídce také sedmirychlostní dvouspojkovou automatickou převodovku.

Ve všech modelech je nyní také bluetooth a dotyková obrazovka infotainmentu, volitelně si můžete objednat automatické nouzové brždění či adaptivní tempomat.

Další představenou novinkou bude ještě do konce roku nová obytná California, ale tuto událost očekávejme až po oficiálním zahájení prodeje jak nového Transportéru, tak nové Caravelle. S prvními novými modely Caravelle odjedou zákazníci z autosalonů u nás na začátku září.

foto: VW

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nehoda v zahraničí

Havárie v zahraničí? Na co byste se měli připravit?

0
Léto je sice za námi, to ale neznamená, že spolu s ním skončily naše výpravy do zahraničí. Tam se můžeme vydat kdykoli během roku, teď...