Domů » Pro řidiče » Ochraňte interiér svého vozu

Ochraňte interiér svého vozu

1

Nejeden řidič věnuje svému vozu mnoho pozornosti. Stará se o chod motoru, podvozku, sleduje kvalitu pneumatik a pravidelně pečuje o lak vozu. Mnoho řidičů ale často opomíná tu část vozu, se kterou přichází nejčastěji do kontaktu. Tou je samozřejmě interiér. Je důležité si uvědomit, že v kabině našeho vozu trávíme více času, než by se zdálo. Dle nedávných průzkumů prosedí průměrný Čech ve věku kolem třiceti let ročně na 115 hodin za volantem.

Ochraňte interiér svého vozu

 

Nevratným škodám lze snadno předejít

To rozhodně není málo. Interiéru bychom tedy měli věnovat náležitou péči a udržovat jej v čistotě. I těm nejopatrnějším se ale dřív nebo později přihodí nějaká nehoda, které ošklivě poznamená vzhled čalounění. Stačí chvilka nepozornosti během svačinky za volantem nebo hravá nálada vaší ratolesti a nepěkná skvrna na sedadlech je na světě. Odstranění těchto škod je mnohdy nákladné, a ne vždy je možné skvrny vyčistit k vaší spokojenosti. Přitom lze těmto starostem jednoduše a levně předejít. Pomocí autopotahů.

 

Autopotahy už nejsou to, co kdysi

Tatam jsou časy, kdy autopotahy představovaly nevzhledný kus látky, s kýčovitým designem a čouhajícími gumičkami po obvodu. Dnešní autopotahy dokáží efektivně ochránit vaše sedadla před znečištěním nebo mechanickým poničením. Jedná se ale i o prostředek, díky kterému můžete jemně okořenit vzhled svého vozu a přidat mu tak na osobitosti.

 

Pořídit můžete autopotahy na míru, ušité přesně dle rozměrů sedadel jednotlivých automobilek. Pokud vlastníte vůz, pro který nenaleznete autopotahy ušité na míru, není třeba věšet hlavu. Alternativou se pro vás mohou stát univerzální autopotahy, jejichž rozměry odpovídají nejběžnějším rozměrům sedadel. V případě, že si nejste s výběrem jisti, neváhejte a kontaktujte prodejce autopotahů telefonicky či e-mailem.

 

Foto: Pixabay.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články