Domů » Zajímavosti » Pojištěnínapokuty.cz a MikeJePan, je vše tak růžové?

Pojištěnínapokuty.cz a MikeJePan, je vše tak růžové?

0

Jen málokomu se podařilo na internetu vyvolat tak bouřlivé debaty jako tvůrci projektu MikeJePan. Vlastním jménem Mike Oganesjan vystupuje pod touto přezdívkou na svém kanálu na serveru Youtube.com. V ostrých videích se nevybíravým způsobem pouští do revizorů nebo městských strážníků přivolaných k jeho častým dopravním či jiným přestupkům.

Pojištěnínapokuty.cz a MikeJePan, je vše tak růžové?

 

 

Nejprve OVB a nyní pojištění na pokuty

Předmětem velkých diskusí kolem „Majka“ se ale nestalo jeho neuvěřitelně arogantní chování, nýbrž jeho způsob obživy. Velký poprask kolem jeho osoby způsobilo již jeho účinkování v dokumentárním snímku „OVB je zlo aneb Rada nad zlato“. V současnosti se na Majkova bedra snáší další velká vlna nevole a to sice v souvislosti s Majkovým hlavním způsobem obživy. Tím je jeho projekt Pojisteninapokuty.cz.

 

Tento projekt se stará o pokuty za dopravní přestupky svých klientů. Pod tento projekt má údajně patřit i několik dalších webů podobného ražení. Konkrétně se jedná o resenipokut.cz a nechcipokutu.cz. Tyto společnosti se „proslavili“ svým podvodným přístupem k zákazníkům, od kterých si nechali vyplatit smluvený roční poplatek za právnické služby. Když se ovšem jejich klienti dostali do úzkých a potřebovali jejich pomoc, pojišťovny se odmlčeli, v důsledku čehož podvedení klienti skutečně přišli o svá řidičská oprávnění.

 

Názor si musí udělat každý sám

 

 

Systém tohoto pojištění včetně velkých hráčů stojícími za Majkovými projekty popisuje přiložené video. Necháme na vás, jaký obrázek si o Mikovi Oganesjanovi uděláte. Budeme rádi za jakýkoli komentář.

 

Která automobilové značka si vysloužila nejlepší hodnocení za rok 2016?

 

Foto: Youtube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články