Domů » Zajímavosti » Pojištěnínapokuty.cz a MikeJePan, je vše tak růžové?

Pojištěnínapokuty.cz a MikeJePan, je vše tak růžové?

0
Pojištěnínapokuty.cz a MikeJePan, je vše tak růžové?

Kdo je „MikeJePan“?

Jen málokomu se podařilo na internetu vyvolat tak bouřlivé debaty jako tvůrci projektu MikeJePan. Vlastním jménem Mike Oganesjan vystupuje pod touto přezdívkou na svém kanálu na serveru Youtube.com. V ostrých videích se nevybíravým způsobem pouští do revizorů nebo městských strážníků přivolaných k jeho častým dopravním či jiným přestupkům.

 

 

Nejprve OVB a nyní pojištění na pokuty

Předmětem velkých diskusí kolem „Majka“ se ale nestalo jeho neuvěřitelně arogantní chování, nýbrž jeho způsob obživy. Velký poprask kolem jeho osoby způsobilo již jeho účinkování v dokumentárním snímku „OVB je zlo aneb Rada nad zlato“. V současnosti se na Majkova bedra snáší další velká vlna nevole a to sice v souvislosti s Majkovým hlavním způsobem obživy. Tím je jeho projekt Pojisteninapokuty.cz.

 

Tento projekt se stará o pokuty za dopravní přestupky svých klientů. Pod tento projekt má údajně patřit i několik dalších webů podobného ražení. Konkrétně se jedná o resenipokut.cz a nechcipokutu.cz. Tyto společnosti se „proslavili“ svým podvodným přístupem k zákazníkům, od kterých si nechali vyplatit smluvený roční poplatek za právnické služby. Když se ovšem jejich klienti dostali do úzkých a potřebovali jejich pomoc, pojišťovny se odmlčeli, v důsledku čehož podvedení klienti skutečně přišli o svá řidičská oprávnění.

 

Názor si musí udělat každý sám

 

 

Systém tohoto pojištění včetně velkých hráčů stojícími za Majkovými projekty popisuje přiložené video. Necháme na vás, jaký obrázek si o Mikovi Oganesjanovi uděláte. Budeme rádi za jakýkoli komentář.

 

Která automobilové značka si vysloužila nejlepší hodnocení za rok 2016?

 

Foto: Youtube.com

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...