Domů » Pro řidiče » Potřebujete rychle sehnat auto? Zachrání vás autopůjčovna Praha

Potřebujete rychle sehnat auto? Zachrání vás autopůjčovna Praha

Potřebujete rychle sehnat auto? Zachrání vás autopůjčovna Praha
>Ať už si chcete půjčit auto, protože to vaše se vám pokazilo právě v situaci, kdy jej nejvíce potřebujete, anebo plánujete odcestovat a váš vůz nedokáže pojmout všechny členy vaší výpravy najednou, je autopůjčovna správnou volbou.

Osobitý přístup na prvním místě

Autopůjčovna Praha je společnost, která, jak už její samotný název napovídá, poskytuje svým klientům pronájem automobilů. V jejich vozovém parku naleznete pestrou škálu různých vozidel, z níž si vybere jistě každý. Základ tvoří běžné a klasické modely, avšak zákazníci si mohou zapůjčit i luxusnější kousky a vyzkoušet si tak, jaké je to řídit automobil jejich vytoužené značky.
 
Společnost si velmi zakládá na tom, aby byli zákazníci s jejími službami stoprocentně spojeni. Naprostou samozřejmostí je tím pádem osobitý přístup ke každému jednomu klientovi a snaha maximálně vyhovět jeho požadavkům. Pro autopůjčovnu je důležité, aby se k ní spokojení zákazníci rádi v budoucnosti zase vraceli, a proto si pro věrné zákazníky připravila různé výhody, jako je například nulová kauce, sleva 10 % na každé třetí vypůjčení vozidla a mnoho dalšího, co u konkurence nenajdete.

NON-STOP servis za nízké ceny

Kromě již výše psaných informací má společnost celou řadu dalších předností. Jednou z nich je možnost využít její servis prakticky kdykoliv. Ano, čtete správně! Autoservis Praha funguje NON-STOP během celého roku, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zároveň se jako zákazník nemusíte vůbec obávat toho, že byste za nabízené služby zaplatili šíleně vysoké částky, protože ceny jsou zde velmi nízké.
 
Jestliže nemáte čas si přijet dané vozidlo vyzvednout, pracovníci autopůjčovny vám jej přistaví na místo, které si sami vyberete. Společně s vozidlem dostanete také navigaci a havarijní pojištění, tudíž můžete jezdit naprosto bez starostí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články