Domů » Zajímavosti » Prověřený servis aut v Praze

Prověřený servis aut v Praze

0

Porucha vozu je věc nemilá, která se ale čas od času stane. Je téměř naivní si myslet, že bychom měli vůz natolik dokonalý, který se nikdy neporouchá, natož nepotřebuje pravidelnou údržbu. Ba právě naopak, pravidelná údržba vozu by se neměla zanedbat ani u vozů, které viditelně neprokazují známky poškození.

Prověřený servis aut v Praze

 

Nutnost profesionality

Dnešní vozy jsou natolik složité, že si je na rozdíl od jejich starších předchůdců doma neopravíte, ani kdybyste byl ten největší motoristický nadšenec. Většina techniky je totiž řízena digitálně a bez patřičných diagnostických nástrojů je vůz nemožné opravit. Proto je třeba šáhnout po profesionálním servisu aut.

 

Obyvatelé Prahy a Středních Čech mohou sáhnout po službách servisu aut Auto Trio Praha, který je specialista především na servis vozů Škoda.

 

Komplexní služby

Autoservisů Škoda je v České republice plno, a proto musí každý z nich hledat způsob, jak se prosadit v tvrdé konkurenci. Pro Auto Trio Praha je proto konkurenční zbraní možnost komplexního servisu Škoda včetně různých navazujících služeb. Proto tedy kromě samotného servisu vozu máte možnost nechat své auto umýt, případně si místo opravovaného vozu vypůjčit vůz náhradní, pokus údržba vozu zabere příliš mnoho času.

 

Společnost Auto Trio Praha usiluje o to, aby poskytovala všechny služby pod jednou střechou a zákazník nemusel každou z nich řešit jednotlivě. Proto kromě servisu aut má společnost vlastní klempírnu a lakovnu. Pokud tedy přijedete se svou Škodou do Auto Trio Praha, jsou jí zde schopni poskytnout kompletní uzdravovací kůru.

 

5 tipů na co si dát pozor v autoservisu

Servis pro lidi

V Auto Trio Praha si uvědomují, že i u servisu aut jsou nejdůležitější lidé, kteří jimi budou jezdit. Těm se společnost snaží vyjít maximálně vstříc. I přes rozsáhlé pracovní zkušenosti zaměstnanců se firma snaží o maximálně lidský přístup ke všem svým zákazníkům. I méně zkušeným zákazníkům dokáží zaměstnanci vysvětlit průběh všech servisních procedur.

 

Přestože někdy bývá servis vozu celkem nákladný, dělá společnost maximum pro to, aby toto břímě svým zákazníkům maximálně snížila. Proto poskytuje slevu na servis starších vozů Škoda a stálí zákazníci mohou čerpat výhod firemní Šekové knížky plné slev.

 

Až to tedy bude vaše Škodovka či jiný vůz potřebovat, račte navštívit servis Auto Trio Praha.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články