Domů » Zajímavosti » První Alfa Romeo Giulia sjela z výrobního pásu

První Alfa Romeo Giulia sjela z výrobního pásu

0

Příchod Alfy Romeo Giulie, již několik měsíců připomínalo oblíbený film Nekonečný příběh. Jednoho dne automobilka vydala prohlášení kdy se vůz dostane na trh a druhý ho opět měnila. Tento hektický koloběh se opakoval tolikrát, že jsme již pomalu zapomněli, že se nějaká Giulia vůbec chystá do výroby.

První Alfa Romeo Giulia sjela z výrobního pásu

 

A ejhle, Alfa nás včera překvapila oznámením, o prvním vyrobeném kusu Giulie, které sjela z výrobní linky továrny Cassino, nedaleko italského hlavního města – Říma.

 

Výroba konečně zahájena

První sériově vyrobená Giulia je vyvedena v barvě Stromboli Grey, chlubí se xenonovými světlomety a jak uvádí server Motor1, je vůz již nabízen k prodeji v jednom z dealerství automobilky.

 

 

Málokdo ale ví, že ve své podstatě se nejedná o první vyrobený vůz Alfo Romeo Giulia. Při zavádění výroby bylo potřeba nastavit stroje, zacvičit zaměstnance a podobně. Při tomto testovacím provozu „chrlila“ továrna zhruba 30 aut denně a to od 23. února do včerejšího dne. To tedy znamená, že Alfa Romeo má na sklad více než tisíc vyrobených exemplářů.

 

Foto: wikimedia.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články