Domů » Pro řidiče » Rovnou za nosem aneb zažijte letošní léto na cestách s obytným autem

Rovnou za nosem aneb zažijte letošní léto na cestách s obytným autem

0

Letní dovolená jako by sama volala po novém dobrodružství. Možná jste byli doposud zvyklí cestovat vlastním automobilem a nocovat v hotelích. Co to ale letos zkusit jinak? K tomu je cestování v obytném voze jako stvořené – můžete si zastavit, kde se vám to bude zrovna líbit nejvíce, můžete spát pod širým nebem posetým hvězdami, můžete si opéct něco dobrého k snědku na ohni…Parné léto je k tomu všemu výbornou příležitostí.

Rovnou za nosem aneb zažijte letošní léto na cestách s obytným autem

 

Léto na cestách s obytným autem

Provozujeme pronájem obytných vozů Praha a specializujeme se zejména na značky jako je Burstner a Dethleffs. Ve všech našich vozech najdete plynové topení s boilerem, ale i klimatizaci. Obojí je důležité, abyste se na cestách cítili dobře jak v chladnějším, tak i v parném počasí. Naše půjčovna a pronájem obytných vozů vybavila vozy ledničkou, mrazákem, toaletou, kuchyňským dřezem a tempomatem.

 

obytny vuz

Minimální délka půjčení, kterou naše půjčovna obytných vozů Praha stanovila, jsou tři dny. Můžete mít obytné auto ale půjčené klidně na celý rok, v tom není žádný problém. Pokud potřebujete své obytné auto půjčit pro firemní účely, v takovém případě se samotné půjčení projevuje jako daňově uznatelný náklad, není tedy třeba si s tím dělat starosti.

 

Půjčovna a pronájem obytných vozů Praha standardně nevybavuje vozy ložním prádlem. Zkušenosti s klienty nám ukazují, že preferují spíše vlastní. Pokud byste si ale přáli do vozu ložní prádlo předem připravit, určitě je to možné. Důležité je vždy zejména vaše bezpečí a komfort, abyste si celou cestu mohli užít co nejlépe a jakmile budou tyto dva faktory splněny, může se na cestu za dobrodružstvím vyrazit.

 

TIP: Chorvatsko autem 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články