Domů » Zajímavosti » Rozšiřte Vaše podnikání pomocí dodávky z autobazaru!

Rozšiřte Vaše podnikání pomocí dodávky z autobazaru!

0

Podnikáte a hodil by se Vám větší vůz, jako třeba dodávka? Dodávka je užitkový vůz, který má spoustu výhod. Řemeslník do něj uloží vše své nářadí. Obchodník do něj uloží své zboží. Jiní mohou najít jiné způsoby, jak dodávku využít. Jenže její pořízení nemusí být nejlevnější, a kde na to vzít kapitál? Ušetřete při nákupu dodávky z autobazaru.

Rozšiřte Vaše podnikání pomocí dodávky z autobazaru!

Kvalita za nižší cenu

Největší strach z autobazarů je kvůli představě, že ojeté vozy jsou nekvalitní a brzo se rozbijí, a že jejich cena tuto vlastnost nereflektuje. U nás v AP Auto Praha se tohoto ovšem nemusíte bát. U každého vozu jsme důkladně zkontrolovali jeho technický stav, a na výsledku tohoto zjistění jsme poté postavili cenu. Nekupujete tak žádného zajíce v pytli, ale auto prověřené profesionálními automechaniky. Také máte 100% jistotu, že auto které kupujete je prověřeného původu, a není tak zatíženo exekucí, leasingem nebo zástavním právem. Nemusíte se tak bát žádných skrytých hrozeb.

Veliký výběr

Bojíte se, že v autobazaru si nebudete moci přesně vybrat to, co se Vám líbí? Toho se nemusíte bát. U nás máte na výběr z ohromného množství až 400 vozů. Zajisté si tak najdete takový užitkový vůz, který bude přesně odpovídat Vašim podnikatelským potřebám. Navíc se v libovolném z našich vozů můžete projet na zkušební jízdě, kde si můžete sami vyzkoušet, jak si Váš vyhlídnutý vůz na silnici vede. 

Výhodné ceny

Nabízíme dodávky za skvělé ceny. Pokud se zároveň potřebujete zbavit Vašeho starého vozu, nabízíme finanční zvýhodnění u koupě na protiúčet. A pokud nemáte tolik peněz momentálně k dispozici, rádi Vám sjednáme koupi na splátky. Navíc za Vás rádi vyřídíme všechny potřebné formality. Budete tak moci koupit nový vůz bez starostí a hned ho začít používat. Dodejte tak svému podnikání nový ráz a rozšiřte své možnosti!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články