Domů » Aktuality » Rychle a zběsile 8 se blíží

Rychle a zběsile 8 se blíží

0
Rychle a zběsile 8 se blíží

Nekonečný příběh pokračuje

Psal se loňský únor, kdy vám náš web přinesl trailer na sedmé pokračování oblíbené filmové série Rychle a zběsile. Zdá se, že tvůrci těchto snímků ale nikdy neví, kdy přestat pracovat. Rychle a zběsile připomíná nekonečný příběh.

Na instagramu slavného čtyřicetiosmilettého holywoodského herce Vina Diesela se objevila nová fotografie, která okamžitě vyvolala po celém světě vlnu diskusí. Jedná se o plakát, lákající na osmé pokračování této ságy, s originálním názvem „New Roads Ahead“. Tato filmová novinka by na stříbrná plátna měla dorazit již v čtrnáctého dubna příštího roku.

Dějiště? Ulice New Yorku!

Sedmý díl série nás zavedl na blízký východ. Dějištěm novinky se mají stát uličky amerického New Yorku.

Vin Diesel samozřejmě nebude jediným slavným hercem v připravovaném snímku. Těšit se můžeme i na Kurta Russela a Dwayna Johnsona, známého pod jménem The Rock.

Vrátí se tato série ke svým kořenům a dočkáme se opět pořádného filmu z automobilového prostředí, nebo se bude jednat o další akční „slátaninu“?

Foto zdroj: Instagram

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...