Domů » Autonovinky » Škoda hraje na city. Jak se vám líbí nové tváře Kodiaqu?

Škoda hraje na city. Jak se vám líbí nové tváře Kodiaqu?

0

O nové Škodě Kodiaq toho bylo namluveno a napsáno již nepočítaně. Po kratší odmlce Škoda opět pořádně rozvířila vody. Ve dvou dnech totiž odhalila dvě nové verze svého prvního velkého SUV. Jde o verze Scout a Sportline, které tak prozatím tvoří vrchol nabídky Kodiaqu.

Škoda hraje na city. Jak se vám líbí nové tváře Kodiaqu?

 

Ještě drsnější medvěd

Ačkoli i základní provedení Kodiaqu nabízí poměrně slušné terénní schopnosti, ve Škodě si řekli, že to půjde ještě lépe. Včera proto mladoboleslavská automobilka představila drsnou verzi Kodiaqu s přídomkem Scout. Tento packet přináší to, co dnešním SUV tolik chybí. Ačkoli jsou vozy tohoto segmentu původně určeny k jízdě mimo silnici, dnes tomu tak již není, a proto musí výrobci na vozy přidávat umělé doplňky, které zdůrazní jeho „offroad“ původ. Proto tvoří základ verze Scout především velké množství ochranných plastů na spodní hraně vozu, kterým dominují stříbrné plasty pod předním a zadním blatníkem.

 

 

Sportovní jen na oko?

Den po online premiéře Kodiaqu Scout se na internetu předvedla i verze Sportline. Ta přináší agresivní kombinaci ostře červené, černé a stříbrné barvy. V interiéru verze Sportline nalezneme přední sportovní sedadla a další agresivní prvky jako je rudé prošívání palubní desky, nebo možnost zobrazení aktuálního výkonu motoru, plnícího tlaku turba, a aktuální úrovně přetížení na středové dotykové obrazovce.

 

 

Obě nové verze prožijí svou „live“ premiéru v průběhu ženevského autosalonu, který pomalu a jistě klepe na dveře.

 

Foto: Škoda Auto

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články