Škoda hraje na city. Jak se vám líbí nové tváře Kodiaqu?

0
24463

Škoda opět rozčeřila vody

O nové Škodě Kodiaq toho bylo namluveno a napsáno již nepočítaně. Po kratší odmlce Škoda opět pořádně rozvířila vody. Ve dvou dnech totiž odhalila dvě nové verze svého prvního velkého SUV. Jde o verze Scout a Sportline, které tak prozatím tvoří vrchol nabídky Kodiaqu.

 

Ještě drsnější medvěd

Ačkoli i základní provedení Kodiaqu nabízí poměrně slušné terénní schopnosti, ve Škodě si řekli, že to půjde ještě lépe. Včera proto mladoboleslavská automobilka představila drsnou verzi Kodiaqu s přídomkem Scout. Tento packet přináší to, co dnešním SUV tolik chybí. Ačkoli jsou vozy tohoto segmentu původně určeny k jízdě mimo silnici, dnes tomu tak již není, a proto musí výrobci na vozy přidávat umělé doplňky, které zdůrazní jeho „offroad“ původ. Proto tvoří základ verze Scout především velké množství ochranných plastů na spodní hraně vozu, kterým dominují stříbrné plasty pod předním a zadním blatníkem.

 

 

Sportovní jen na oko?

Den po online premiéře Kodiaqu Scout se na internetu předvedla i verze Sportline. Ta přináší agresivní kombinaci ostře červené, černé a stříbrné barvy. V interiéru verze Sportline nalezneme přední sportovní sedadla a další agresivní prvky jako je rudé prošívání palubní desky, nebo možnost zobrazení aktuálního výkonu motoru, plnícího tlaku turba, a aktuální úrovně přetížení na středové dotykové obrazovce.

 

 

Obě nové verze prožijí svou „live“ premiéru v průběhu ženevského autosalonu, který pomalu a jistě klepe na dveře.

 

Foto: Škoda Auto

 
Sdílejte
Předchozí článekVybíráme povinné ručení. Jak ušetřit a nenaletět?
Další článekAutobaterie v zimním období – jste připravení
Ve vodách motoristické novinařiny se pohybuji již pátým rokem. Podílel jsem se na chodu mnoha webových projektů s motoristickou tématikou. Pravidelně navštěvuji tiskové konference, autosalony a další podobné akce, s cílem připravit pro své čtenáře co možná nejkvalitnější obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here