Domů » Zajímavosti » Školní parkoviště v Dubaji připomíná sraz mafiánů

Školní parkoviště v Dubaji připomíná sraz mafiánů

0
Školní parkoviště v Dubaji připomíná sraz mafiánů

Přehlídku luxusních vozů světoznámých značek by asi před školou málokdo hledal. Přesto je to možné. I když většina našich studentů jezdí stále do škody známou hromadnou dopravou, existují také někteří studenti, kteří by si rovnou mohli celou tuto hromadnou dopravu koupit. Kde je to možné? No přece v Dubaji.

Luxusní superauta

Po takových nákupech ale jistě místní andílci ani z daleka netouží. Mnoho záběrů a fotografií pořízených právě před jednou ze škol ve Spojených arabských emirátech nám dávají jasně najevo, že tito studenti zřejmě ani autobusem nikdy nejeli. Věk studentů je v rozmezí 18 až 24 let. Jistě si ani bláhově nemyslíme, že si na některé luxusní SUV a supersportovní vozy sami vydělali.

Stále mají málo

Fotografie pochází od jednoho ze studentů Americké Univerzity v Dubaji, který sám vlastní BMW 750Li. K fotografiím dodal, že zachytil pouze jedno z mnoha parkovišť školy. Velké skvosty zdejších studentů tedy v galerii ani z daleka nejsou všechny. Majitel zmíněného luxusního vozu je ale nešťastný. Doma v Kanadě by jeho auto bylo bráno jako krásné, v Dubaji si jej ale vzhledem ke konkurenci nikdo ani nevšimne.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články

Nejrychlejší motorka na světě

TOP 10: Nejrychlejší motorky na světě

0
Motorky nejenže poskytují svým jezdcům adrenalinový zážitek, ale některé z nich dosahují rychlosti, které by mohly překvapit i ty největší nadšence rychlých jízd. Zde...