Domů » Autonovinky » Subaru Levorg a Subaru Outback budou představeni v Ženevě

Subaru Levorg a Subaru Outback budou představeni v Ženevě

0
Subaru Levorg a Subaru Outback budou představeni v Ženevě

Nový Subaru Levorg a Subaru Outback

Subaru oficiálně oznámilo, že  zcela nové Subaru Levorg a Subaru Outback budou debutovat již příští měsíc na ženevském autosalonu 2015. Nový Levorg a Outback zamíři i na náš trh do Česka. Bohužel se nám vyhne nejsilnější benzínová verze Levorgu a to 2,0 l s výkonem 300 koní. Bohužel nás tento nadupaný benzín mine, kvůli vysokým emisím.

Subaru Levorg 2015

Subaru Levorg je nástupcem starého dobrého Legacy. Žádné větší podrobnosti o motorizaci Levorga zatím nemáme, ale nejspíše můžeme počítat s benzínovou “jednašestkou” s výkonem 125 kW. S největší pravděpodobností se dočkáme taky nějakého zástupce dieselu. V obou případech bude k dispozici manuální nebo CVT převodovka a pohon všech kol.

Automobilka o svém modelu Levorg tvrdí, že je zaměřený na sportovnější jízdu, ale i na pohodlí na dlouhých cestách.

Subaru Outback 2015

Nový Outback, jakožto nový crossover je na americkém trhu v prodeji už od loňského roku. Outback využívá celou řadu vylepšení, včetně „EyeSight“ technologie, u které se výrobce zaručil, že pokud auto nepojede více jak 50 km/h tak samo zastaví před překážkou. Podívejte se na test v následujícím videu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Plíseň v autě

Plíseň v autě – jak se ji zbavit jednou pro vždy

0
Plísně. Velký nepřítel nejen každého řidiče. Stává se poměrně často, že právě plísně obsadí interiér vašeho vozu a následně je jen velmi těžké s nimi...