Domů » Aktuality » Superb plošně zdražuje, kolik si připlatíme?

Superb plošně zdražuje, kolik si připlatíme?

0

O změnách v ceníku mladoboleslavské limuzíny se mluvilo již delší dobu. Nyní Škoda skutečně představila upravené ceny modelu Superb. Ten podraží prakticky ve všech variantách. Jak hluboko budou muset sáhnout zákazníci do kapsy, se dozvíte v následujících řádcích.

Superb plošně zdražuje, kolik si připlatíme?

 

Konec úsporných motorů

První výraznou úpravou modelové řady Superbu bylo odebrání úsporného modelu Superb Greenline, který byl poháněn turbodieselovým motorem 1,6 TDI. Dosud jste si ovšem mohli tento úsporný agregát objednat ke standardnímu Superbu. To je nyní ale minulost a Superb se s motorem 1,6 TDI rozloučil nadobro.

 

 

Připravte se sáhnout hlouběji do kapsy

Nyní ovšem ke zmiňovaným úpravám v cenách Superbu. Základní model, s benzínovým motorem 1,4 TSI je nyní s výbavou Active nabízen za 615 900 Kč. To znamená nárůst ceny o celých 15 000 Kč. Výraznějšího zdražení se dočkaly dieselové motory. Základ jejich nabídky nyní tvoří dvoulitr TDI s výkonem 110 kW. Vůz poháněný tímto agregátem se základní úrovní výbavy Active vyjde na 673 900 Kč. Tento motor tedy zdražil o 17 000 Kč.

 

Zdražení se dočkaly i další výbavové stupně. Cena druhého stupně s názvem Ambition vzrostla v kombinaci s benzínovým motorem o 12 000 a v kombinaci s dieselem o 14 000 korun. Třetí nejvyšší výbava Style zdražila stejně jako Ambition. O 13 000 v případě zážehového motoru a o 15 000 u vznětového zdražila luxusní varianta Superbu, Laurin a Klement. Nejmenšího nárůstu ceny jsme se dočkali u sportovního provedení Superb Sportline. Zde se cena zvýšila u motoru TSI o 2 a v případě verze s motorem TDI o 4 tisíce korun.

 

Jaké úpravy Škoda provedla v ceníku oblíbeného crossoveru Yeti, se dozvíte po návštěvě následujícího odkazu.

 

Foto: archiv autotrip.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Nejnovější články